9

Euroopa päev toob Haapsallu parlamendikandidaadid ja Ivo Linna

Euroopa päeva juhib Ivo Linna. Arvo Tarmula

Laupäeval tähistatakse Haapsalu turul Euroopa päeva, kus Europarlamendi saadikukandidaadid esinevad telesaate „Reis ümber Eesti“ formaadis.

Festivalil on kohalike toodete turg, õpilas- ja minifirmade laat, telk koos esinejate ja meelelahutusprogrammiga ning olemas on ka lasteala.

Ürituse päevajuht on legendaarne Ivo Linna. Muusikalised vahepalad esitab ansambel Supernoova, lisaks kuuleb laulmas ka Ivo Linnat ja Antti Kammistet.

Euroopa päeva üritusi korraldab Euroopa komisjoni esindus koostöös Europe directi teabekeskuste, Riigi tugiteenuste keskuse, Euroopa parlamendi büroo, ELi liikmesriikide saatkondade ja paljude teiste partneritega.

Üritus algab 4. mail kell 10 ja lõppeb kell 14. Üritus on tasuta.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Aga miks peaksid
Aga miks peaksid

EKRE-kad üleüldse seal olema, sest nende meelest ei sobi isegi Euroopa Liidu lipp Toompeale. Arusaamatuks jääb miks Helmed, Põlluaas ja Poolamets üldse kandideerivad Brüsselisse. Rahvaliit (kelle liikmeskonna kaaperdas EKRE) oli EL-ga liitumise toetaja ja selgitas külarahvale EL olemust. Kuiväga me ka ei tahaks, oma naba imetlemisest pole kasu. Maailma naba ei ole Eesti. Kahjuks või õnneks…

Agu
Agu

EL i lipp võeti ära, kuna Eesti eesistumise aeg sai läbi, see pandi selleks puhuks, aga ära ei võtnud keegi. Me elame ikkagi ennekõike Eesti Vabariigis ja meil on oma lipp olemas. EU lipp on toompeal täitsa olemas ka ju. Paanikat vaja üles ajada jäellegi?

Jaanus
Jaanus

Palun selgitage, miks ei ole “Reis ümber Eesti” ja Euroopa päeva üritustele kutsutud Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) kandidaate?

Anti
Anti

Väga oskuslikult käib see Eesti poolitamine. Kas Ivo Linnat kaasaks praegu keegi sellesse palagani vastukeeleks, kui Tõnis Mägi ei propageeriks EKRE poliitilist maailmavaadet ja platvormi?

Mina.
Mina.

Kaabumehi polegi kohal.

Aleks
Aleks

Kunagi üks parimaid lauljaid oli solvunud kui teda nimetati kremli ööbikuks.
Nüüd jällegi teeb üks hea laulja kõik, et saada brüsseli ööbikuks…

Merka
Merka

Tühjade südamete ööikut ei lähe enam iialgi
kuulama, isegi ta juubelikontserdile mitte.

Agu
Agu

Väga õige!

Maie
Maie

Väga huvitab, kes neist EP saadikutest tulevad?

wpDiscuz