Lõpsile ja Lepale esitati süüdistus

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Haapsalu Linnahoolduse juht Alo Lõps ütles eile Lääne Elule, et pole riigihanke reegleid rikkunud. Ka linnavolinik Riho Lepp (väiksel pildil) ei tunnista end süüdi. Arvo Tarmula

Haapsalu Linnahoolduse juht Alo Lõps ütles eile Lääne Elule, et pole riigihanke reegleid rikkunud. Ka linnavolinik Riho Lepp (väiksel pildil) ei tunnista end süüdi. Arvo Tarmula

Lääne ringkonnaprokuratuur saatis kohtusse süüdistuse, milles heidab Haapsalu Linnahoolduse juhile Alo Lõpsile ja sama ettevõtte nõukogu liikmele Riho Lepale ette Silberauto eeliskohtlemist riigihankel.

Eelistung toimub 3. mail Haapsalu kohtumajas.

Lääne ringkonnaprokuratuur süüdistab Alo Lõpsi ja Riho Leppa tahtlikus riigihanke menetluse nõuete rikkumises ühele hankes osalejale eelise andmise eesmärgil. Süüdistuse järgi tegid Haapsalu Linnahoolduse OÜ nõukogu liige ja Haapsalu linnavolikogu eelarve- ja rahanduskomisjoni esimees Riho Lepp ning osaühingu Haapsalu Linnahooldus juhatuse liige Alo Lõps kõik endast oleneva, et möödunud suvel korraldatud hanke võidaks just Silberauto Eesti ASi pakkumine.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Linlane
Linlane

Kellele seda näidispoomist vaja on? Kellele tekkis kahju?

Lugeja Paunverest
Lugeja Paunverest

On ikka kuulus härra see Lõps. Koguaeg pildil. Kui vesi ahjus kas uimane ka toeks on?

Kont
Kont

Pildil on Suklese parim sõber!. Tegid oravanäoga taaviga Vasalemma valla rahadest tühjaks. Nüüd peale ühinemist Ridalaga on ka kõik rahad otsas.

Pidur
Pidur

Nii see elu siin on. Raha peab ringlema….omade seas. Muide, LE on väga vilets ajaleht. Uurivat ajakirjandust ei ole. Tavaline kuulutusteleht. Õige ajakirjandus oleks selle linnavalitsuse koos juhtkoeraga ammu mutta tagunud. Materjali nagu on.

nii on
nii on

Mind aga hämmastab see, et linnaelanikud ei ole asjast aru saanud ja on valimistel sellisele linnavaitsuse suhtes oma poolehoidu väljendanud.

tavaline
tavaline

Haapsalu eluke

Kodanik
Kodanik

Selle loo kõrval tundub Uuemõisa kooli akende lugu hoopiski palju räpasem. Ma ei saa aru, kuidas seda lugu üldsegi ei uurita? Kas tõesti on seal kellegi karvane käsi mängus? Miks nüüd Sukles või Karilaid seda lugu “ekspertidel” uurida ei lase?

Kodanikule
Kodanikule

Uuemõisa kooli akende teema on kohe kindlasti räpane. Ilmselt selle loo taustal võib eeldada, et neid räpaseid asju on veelgi nii linnavalitsuses kui linnahoolduses.

Nimi kohustuslik
Nimi kohustuslik

Kõvasti räpaseid asju saab ikka olla,kui KAPO terve aasta asutust puistanud on ja selle peale leidnud kahtlase väärtusega süüdistuse.

Uimane koll
Uimane koll

Kui pätti teed siis vangi. Annad sula saad oma jopeks. Tööd ette ei lükka oled mu..

jaanus
jaanus

Huvitav on see asi:kõik teavad, kuidas kõik on, aga midagi tõestada ei suuudeta, sest kui keegi räägiks, siis ta petaks omasid.

Nimi kohustuslik
Nimi kohustuslik

Tegelikult võiks kommentaatorid veidi mõelda ka. Kui kapo on mehi aasta aega puistanud ja uurinud, siis on ilmselgelt kogu suguvõsa, sõbrad,ettevõte täiesti pulkadeks võetud.

wpDiscuz