28

Galerii: peaminister Jüri Ratas tuli Haapsallu ukselt uksele kampaanias osalema

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Hiu-, Lääne- ja Saaremaa valimisringkonnas Keskerakonna ridades riigikokku pürgiv Rea Raus ja peaminister Jüri Ratas. Foto: Urmas Lauri
Hiu-, Lääne- ja Saaremaa valimisringkonnas Keskerakonna ridades riigikokku pürgiv Rea Raus ja peaminister Jüri Ratas. Foto: Urmas Lauri

Täna kell kolm pärastlõunal algas Haapsalu kaubamaja ees Keskerakonna välikampaania. Siinseid keskerakondlasi tuli kampaaniategemisel toetama ka peaminister Jüri Ratas, kes jagas valimisreklaami Mulla tänava kortermajades.

Nii Hiiumaalt kui ka Saaremaalt olid kandidaadid Haapsallu tulnud. Kampaaniameister jagas seltskonnad tänavate kaupa laiali ning mõned minutid pärast kella kolme pärastlõunal võisidki haapsallased oma ukse taga mõnd rohelises jopes agitaatorit näha.

Fotod: Urmas Lauri

Video: Urmas Lauri

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Valija
Valija

Jüri on tubli, selliseid tõelisi poliitikuid oleks rohkem vaja.

K.S.
K.S.

mis mõttes tubli… möö, määä, ee?

K.S.
K.S.

Just rookisin lund, hea et si.ta Ratast ei tuld, oleks sellele s.tale kah luuda andnud…

Mina.
Mina.

Rea Rausil on põhiline see,et pildile pääseb ,see pole tähtis mis moodi.

kübe
kübe

miks see rae raus iga kord erinevas erakonnas on? riigikogus vôiks ikka miski stabiilsem substants olla

Pook
Pook

Tühjade kottidega ukseltuksele kerjamine tulemust ei too. Pudel 40 kraadist oleks asja päästnud. Meie poisid oleks ka oma hääle neile lubanud, kes külakosti pakuvad ja aktsiisid tühistavad.

kohalik
kohalik

Keskerakonna puhul jääb mulje, et nende puhul jäätmeseadus ei toimi. Igasugune prügi kogutakse kokku, ei mingit sorteerimist. Ilmselt peasi, et prügikast saaks enne 3. märtsi täis. Edu neile selles toimingus edaspidiseks.

VallaWanem
VallaWanem

.jüri ratas sobib peaministriks väga hästi
Aga sukles käigu perse

Roheline
Roheline

Mis sa Zanders hädaldad siin?! Said ju oma 5 minutit kuulsust kätte!

kilule
kilule

just nimel,et praegu võimul.Tegelikult suht lühikest aega .Kes oli enne aastaid võimul ? Kuhu see Eesti edu jäi,õitsema nagu peaks praegu…..

kilu
kilu

Õõvastav. See erakond on praegu võimul. Miks me positiivseid muutusi ei näe? Miks me näeme endiselt kerjamist elutähtsate vajaduste jaoks ja laristamist sinna, kuhu pole vaja? Miks me näeme looduse hävitamist ja maapiirkondade põhjalaskmist üha kiirenevas tempos? Oma tegude eest peaksid elupäevade lõpuni häbenema pimedas keldris.

VallaWanem
VallaWanem

Kusjuures Bresti kindluses uksele koputajad soovisid rääkida Jumalast.
Kuna rohelisi puhvaikasid ei olnud siis saatsin nahhui

wpDiscuz