13

Haapsalus Mihkli tänaval põles maja lahtise leegiga

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Mihkli tänaval põles maja lahtise leegiga. Kaire Reiljan
Mihkli tänaval põles maja lahtise leegiga. Foto: Kaire Reiljan

Täna kella viie paiku teatati häirekeskusele põlengust Haapsalus Mihkli pargi taga, Mihkli 4 asuvas majas.

Haapsalu operatiivkorrapidaja Risto Roometi sõnul oli majas suitsuandur üüranud ja akendest tuli suitsu. Kümmekond minutit pärast teadet häirekeskusele lõid maja otsaaknast ka leek välja, samuti oli leeki näha katuse all.

Suitsusukeldujad tõid majast välja kolm inimest. Roometi sõnul olid kõik kolm elus ja viidi haiglasse.

Tulekahju olid kustutamas Haapsalu ja Risti kutselised ning Ridala vabatahtlikud päästjad. Välja sõitis ka Lihula, kuid nende abi päästetööde juht kustutustöödel ei vajanud.

Mihkli tänaval ning Mihkli ja Võnnu tänava ristmik on kustutustööde tõttu liikluseks ja ka jalakäijatele suletud.

Päästjad lokaliseerisid tulekahju kl 17.50, järelkustutus jätkub.

Mihkli 4 maja on varem korduvalt põlenud. Seekordse põlengu põhjust ei osanud Roomet veel öelda.

Anneli Maide ja Kaire Reiljani fotod:

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Jonas
Jonas

Kvaliteetne palkmajad, valmis saunade https://www.filwud.com/et/

kodanik
kodanik

Päris õelad kommentaarid tütarde suunas, ei tea meist keegi ju tagamaid, et siin sõna võtta. Loomulikult on kurb, et inimese elutee on läinud allamäge aga halba soovida, majja sissepõlemise näol, see ei ole ka ok.

Zanders
Zanders

Oleks võinud sel asjal maha põleda kogu kambaga oleks saanud täidest lahti…

St Laurentius
St Laurentius

Oehh.. Kõigepealt unustati aastaid tagasi Teppori Marje maja Jalaka 27 pärast saunapidu kustutamata jätta… Mihkli uulitsas vist vähemalt kolmandat korda unustas keegi sigaretiga magama jäädes madratsi/diivani kustutamata…

ärni
ärni

jalaka 27 on küll teine maja

Nimi(kohustuslik)
Nimi(kohustuslik)

Kunagi sai koos töötatud ühes firmas.
Paar aastat hiljem vaatan jummala juua täis. Nüüd juba pea aegu liikumis võimetu.
Mis küll juhtus, et end nii põhja joodud on?

Kont
Kont

Leena tegi lõket toas ja jäi vist magama. Muide viina järgi käib tavaliselt see karvanässist Leena peika. Too kolmas tüüp oli ilmselt karguga vanapäss, kes karvanässiga üleeile enne keskööd vastu jalutas. Haiglast on kahju, sest peavad täide ja kirpudega sõda pidama hakkama. Samas saab perekond karvikud üle pika aja puhaste linade vahele. Aga kauaks ikka. Toida hunti palju tahad, vaatab teine ikka metsa poole.

majaomanik
majaomanik

Seal käib neid rohke,üks teine naisparm Posti tänavalt oma kamba ja koeraga,parmude kogunemispunkt.Naabrid pidevas hirmus.Võimuorganid ehk ikka võiks sekkuda.See oli aja küsimus,et uuesti põlema läks.

Mr. T
Mr. T

Mina olen umbes 5 aasta jooksul 2 korda täiesti juhuslikult peale sattunud kui Leena maja kuskilt otsast tuld ja suitsu välja ajab, ei ole seegi viimane kord,

113
113

leena maja on korduvalt põlenus ,pole ka ime selles majas on ainut käigud ,miks ei ole mingi järelevalve seda putkat juba ammu elamiskõlbmatus tunnistanud .

tallinnast ja ei maksa
tallinnast ja ei maksa

Kas see maja ei põlenud ka mingi 10+ aastat tagasi? Mäletan ajast, kui Haapsalus elasin ( 2005-2009) , et Mihkli tänaval oli põleng ja majal vahetatati katus välja jne.

wpDiscuz