6

Kirimäe lasketiir sai ehitusloa

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Jarro Mihkelson. Foto: erakogu

Jarro Mihkelson. Foto: erakogu
Lääne-Nigula vald andis ehitusloa Kirimäe lasketiiru ehitamiseks. „See on jälle üks samm edasi,” ütles Taebla jahiseltsi esimees Jarro Mihkelson.

Taebla jahiselts hakkas lasketiiru ehitamist kavandama juba 2017. aasta detsembris. „Tõenäoliselt kevadel läheb ehitamiseks, kuigi kindlat tähtaega meil ei ole. Teeme, nagu jõuame. Ehitame nullist, täiesti uue asja,” ütles Mihkelson.

Kavas on ehitada poolkinnine lasketiir. „Koht on hea, asustust läheduses pole. Ümber on metsa- ja põllumaa,” märkis Mihkelson. Maatükk, kuhu tiir ehitatakse, kuulub jahiseltsile.

Taebla jahiseltsi nimekirjas on 35 liiget. Seni on harjutamiseks kasutatud Kose lasketiiru. Raha tiiru ehitamiseks on Mihkelsoni sõnul seltsil olemas.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Tont
Tont

Sõbrake,pane taskupiljardit edasi.Või mine märklauaks- see on parim variant.

Asunik
Asunik

Kuidas pole läheduses asustust!? Pimedad vä. Rikas selts ,et sihukest pappi maha matta

Külamees
Külamees

Kohalikega on asi läbi arutatud ja meil on asjast pilt ees. Sektori taha ei jää midagi peale põldude ja metsade. Mehed suhtlevad kohalikega ja peavad plaane enne ja pärast seda. Loa saamisel oli meie roll seal ca 80%

S.K.S
S.K.S

Rumalaid sinna vaevalt tööle võetakse!

Kersti
Kersti

Iga postituse all ei maksa tarka panna, idi.

Tiir
Tiir

Korralik papp läheb sinna. Vaatan, et kaks pakkujat hankes ja keskmine hind üle 50 tuhande pinnasetöödele.
PS kas saemehed hakkavad saagi loopima või millest selline pilt?

wpDiscuz