2

Aldo Tamm loobus Nõva vallamaja rentimisest

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Nõva vallamaja. Foto: Arvo Tarmula

Esmaspäeva hommikul teatas Nõva vallamaja rendikonkursi võitnud Aldo Tamm, et loobub ettevõtmisest. Kui Tamm oleks Lääne-Nigula vallaga lepingu sõlmimiseni jõudnud, oleks ta võinud vallamajas kümme aastat toimetada.

Kunagine põllumajandusminister ja kaks aastat Nõva vallavanemana tegutsenud Aldo Tamm ütles veel eelmisel nädalal, et muudab vana vallamaja galeriiks ning hakkab seal korraldama ka salongiõhtuid. Nii galerii kui ka salongi pidamise tahtis Tamm siduda oma elukaaslase, kunstnik Heli Tuksami tegevusega. Tuksam on Tartu kõrgema kunstikooli Pallas maali ja restaureerimise eriala professor.

Esmaspäevaks oli Järvamaal elav Tamm aga meelt muutnud. Loobumise põhjenduseks tõi ta asjaolud, mis ei võimalda tal Nõvale pühenduda.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Vaatleja
Vaatleja

Pole see midagi vaid Nõva moodi. Kogu Lääne-Nigula vallas sama käekiri. Hankeid, enampakkumisi ja konkursse tehakse nii kaua ja nii mitu kuni lõpuks “oma jope”, truu teener, suurima altkäemaksu andja vmt õigel kohal. Nt Taebla koolimaja ehitus. Nõva rahvas, hoidke aga silmad-kõrvad lahti! Küll loobuja väärilise vastutasu saab.

tuttav
tuttav

business nõva moodi

wpDiscuz