26

Politseinik lõi kainenema toodud meest rusikaga näkku

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Teisipäeval mõistis Pärnu maakohus kriminaalasjas kokkuleppemenetluse korras süüdi Haapsalu staažika patrullipolitseiniku Heigo Tõlva.

Tänavu 7. juulil kell 11.30 lõi Tõlva tööl olles arestikambri ruumides sinna kainenema toodud meest rusikaga näkku. Kohtunik Piia Jaaksoo mõistis ta süüdi. Tõlva oli otsusega nõus ja midagi lisada ta sellele ei soovinud.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
mõngel
mõngel

Zanders kõva mees oled et kuue võmmiga madistasid korraga, aga nah sa siin oma haigetest kätest jahud… on see nüüd sinu või võmmide pärast? Oled nüüd grupi peal??

uudishimulik
uudishimulik

Lugupeetud ajakirjanik võiks välja uurida ,mis karistuse see mees sai ,kes politseinikule näkku sülitas.Kui ei saanud karistada selle teo eest ,järelikult on tulevikus see aksepteeritav.

Paralepa autoriteet tsiizik 1
Paralepa autoriteet tsiizik 1

Võtan tõlva vist oma kampa hoopis

tiina
tiina

Vägev ikka lugeda,kus üks inimene kes lihtsalt julges v ei talunud ennast alandada ja lõi inimest sai suurema karistuse: krimm ning kaotas töö, kui samas lehes on artiklis need pätid kes kes varastasid ja lõid mitu inimest oimetuks,olles tingimisi väljas,ning niikuinii maksumaksjad ei ole said lihtsalt hoiatuse.

Zanders
Zanders

Kusjuures müts maha selle mehe ees…
Olen isegi kunagi debiilikutest politseinikega kakelnud üksi kuue politseiniku vastu.. .
Kuu aega olid käed nii paistes et ei saanud laualt leivatükki ka võtta. Aasta aega łäks et valu käsi liigutades ei tundnud..
Ja ma ei kurda kuna joove oli 3,2…
Õnnex aidati arestikambrist põgenema ja krim.asja ei juletud ka algatada…
Aga selle härra ees veelkord müts maha

juss
juss

unista edasi. kuue politseiniku vastu.

aga
aga

neid tublisid ,kes ongi oma asjad pakkinud on niigi juba palju-politseinikud,päästjad,õpetajad….Ja meie ? Vaatame pealt ja kaitseme pätte…..Kuulge , ka nemad on inimesed ja kaitsata tuleb vahel ka neid.

Nii on
Nii on

Kui oled sellise ameti valinud, siis pead arvestama, et sulle kehtivad eeskirjad. Olid hea või mitte, aga kui sa ei suuda ennast kontrollida, siis paki asjad kokku. Kõik muu on selle asja juures ebaoluline.

Kukupai
Kukupai

Sulle sülitatakse näkku ja sina pead selle peale naeratama ja tänama!? Aeg näitab kuhu niiviisi jõuame.

E.
E.
Seekordne LE uudisnupp oli nagu kindlustusleping, mille kõige olulisem info peitub peenes kirjas artikli lõpus. Normaalses riigis pidanuks juba pealkirjas olema: arestialune joodik sülitas politseinikule näkku. Kõiksugu juhtfiguuridel on sellest muidugi kama, nende isiklik manisk jäi ju puhtaks. Nemad tulevad kokku, kui kõik sündmused on juba toimunud ja mõistavad kohut ohutult distantsilt, valgete kinnastega. Aga milline olnuks kohtumõistjate isiklik taluvuslävi? Surunuks räuskavate ja sülgepritsivate kaakide ees oma eneseväärikuse lõplikult maha nagu (nais)õpetajad mõnitavaid õpilasi taludes? Andke andeks, aga täiskasvanud mehele see ei sobi, ole sa või politseinik. Loodetavasti tõi hoop sülgepritsiva ülbiku vähemalt korrakski teadvusele. Rahatrahvid (mida ei maksta) ja… Loe rohkem »
Koma
Koma

Selle sülitamise pealkirjaga lehte ei müü

Arvaja
Arvaja

Huvitav on mis seadusanja saeb oksa millel istub.Pätile ja vargale on kõik lubatud.

Arvos
Arvos

Kas näkkusülitamise eest peaks pai tegema ja lisa küsima? Tõlva oli igati tore ja abivalmis politsenik!!!

alles
alles

hiljuti puutusin selle ametnikuga kokku, väga viis suhtumine oli, respekt

wpDiscuz