15

Homme algab Tallinna maantee remont

Tee veel remondis ei ole, bussiliiklus on juba ümbersuunatud. Arvo Tarmula

Teisipäeval algama pidanud Tallinna maantee remont algab homme hommikul.

Täna viitavad algavale remondile vaid soovituslikud sõiduviidad ja mahatõmmatud bussipeatuste sildid. Lisaks on ristmikele valmis pandud sissesõidu keelumärgid, kuid need pole veel püsti.

Ehituse projektijuhi Rašid Pulatovi sõnul algab freesimine homme hommikul kell kaheksa. Tema sõnul viibis ehituse algus seetõttu, et üks teetöömasinatest vajas hoolds. „Kavandatud on, et Vahtra tänava poolt liigutakse Tamme tänava poole,” ütles Pulatov.

Sellegipoolest suletakse terve Tallinna maantee Vahtra ristmikust kuni Niine ristmikuni. Avatuks jääb vaid ülesõit Tamme ristmikust. „Kohalikele elanikele ligipääs tagatakse, muu liiklus on ümbersuunatud,” ütles Pulatov.

Lisaks kohalikele elanikele saavad ehitusalal sõita päästeautod, kiirabi ja ka prügiautod, teised liiklejad peavad sõitma Jalaka ja Kuuse tänavat mööda.

Liinibussid sõidavad uut marsruuti pidi juba eile hommikust. „Meie jaoks on tee kinni teisipäeva hommikust,” ütles liine vedava M.K. Reis-X OÜ regioonijuht Hardo Tamme.

Tema sõnul on uut marsruuti pidi sõidud pikemad ja keeramisi on rohkem. „Kiireks läheb ja hilinemisi tuleb ette,” ütles Tamme.

Tema sõnul võib juhtuda, et kui Tallinna maantee päriselt kinni läheb, tehakse ka graafikud pisut ringi, sest nad ei jõua sõita praegu etteantud aja järgi. „Kui kinni läheb, siis vaatame, ei oska praegu ennustada midagi,” ütles Tamme.

Tallinna maanteel asunud Niine peatus on viidud Niine ja Jalaka tänava ristmikule, Tamme peatus on kokku viidud Kastani kaupluse peatusega, Vahtra peatust nimetatud perioodil ei teenindata.

Arvo Tarmula fotod

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
küsimus
küsimus

Tallinnast tulev buss peatub siis Niine asemel kus ?

Sass1.
Sass1.

tasutud teated – Niine peatus on viidud Niine ja Jalaka tänava ristmikule
Jalaka tänava äärde.

Elanik
Elanik

Miks ei ole Kastani kaupluse juures vastavat ajutist sõidugraafikut, kus kirjas ka Tamme peatuse saabumised-väljumised?

Margus
Margus

Suunata liiklus Jalaka tänavale kus ei ole kõnniteesid jalakäijatele ja me räägime veel liiklusohutusest ????

Arvos
Arvos

Jalakäija astub kõrvale kui sõiduk tuleb. Nii lihtne see ongi.

juss
juss

pole ju tänavatki!

Sass1.
Sass1.

tänav on, ja veel teistest tänavatest paremgi. seal on ( vähemalt 3-4 aastat tagasi oli ) Naabrivalve !

Abc
Abc

Kus need jalakäijad nüüd äkki välja ilmusid?

töötu
töötu

Kuhu siis? Kuuse tänaval samuti ei ole.

K.S.
K.S.

Kas kohalike elanike all on ikka mõeldud Haapsalu elanikke? Ja kas tõesti võtab selle jupikese remontimine aega üle poole aasta? Uus Quinessi rekord vä?

ei tea veel
ei tea veel

Nii kaua aega ja ülinaljakas silejupats pikal teelõigul! Juhul, kui ikka lõpuks saab sile tee?

Arvos
Arvos

Juba praegu on piisavalt sile, vaadates Metsa, Kalda, Supeluse, Niine või mõnda muud kuumaastik-tänavat. Kus on Oja tänava remont?

Sass1.
Sass1.

kus on Oja tänav ?

Arvos
Arvos

Vaata kaarti:). Männiku teelt saab sinna, Morobelli juures.

Nimi
Nimi

Lihulas:)

wpDiscuz