4

Haapsalus kadus 12-aastane Kertu

Tarmo Õuemaa

Tarmo Õuemaa

tarmo@le.ee

Politsei palub kaasabi selgitamaks 12-aastase Kertu (pildil) asukohta, kes läks Haapsalus eile õhtul jalgrattaga sõitma ja ei ole koju tagasi jõudnud.

Eile õhtul kella 23.50 ajal teatasid murelikud lähedased Häirekeskusele, et kadunud on 12-aastane Kertu, keda nad nägid viimati kella 19 ajal õhtul kodus. Tüdruk oli läinud õue jalgrattaga sõitma. Kui tüdruk õhtul koju ei tulnud, asusid lähedased teda otsima, kuid neil ei õnnestunud Kertut leida. Tüdrukul ei ole kaasas telefoni.

Tüdrukut otsisid eile hilisõhtul ja öösel kodupiirkonnas tema lähedased ja politseinikud. Täna hommikul otsinguid jätkati. Politseipatrullid on läbi sõitnud linna teid ja tänavaid ning võimalikke kohti, kuhu tüdruk võis suunduda. Paraku ei ole otsingud seni tulemust andnud. Politsei palub Haapsalu elanikel võimalusel vaadata üle neile kuuluva territooriumi.

Kertul oli kodust lahkudes seljas valge pusa, jalas helehallid dressipüksid ja peas kirju kiiver. Tema jalgratas on roheline-valge. Tüdrukul on heledad juuksed, ta lonkab ja suheldes võib olla arglik.

Politsei palub kõigil, kes on Kertut näinud või omavad teavet tema võimaliku asukoha kohta, helistada hädaabinumbril 112.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
k.l
k.l

kus leiti

Juku
Juku

Väga vähe informatsiooni, kas kogu toimetus ja võimuorganid on veinipeol?
Siin tuleb info mitu tundi hiljem, kui suuremates uudisteportaalides, aga iga minut on kriitilise tähtsusega.
Linn on oluliselt suurenenud. Võiks avaldada, millises kandis laps tavaliselt liikus, kus meeldis sõita.
Hallo politsei, toimetus jne kellel on see võimalus olemas, palun täiendage artiklit!

Juku
Juku

Sotsiaalmeedia andmetel on tüdruk juba leitud ning elus ja terve.

.....
.....

Loodetavasti on lapsega siiski kõik korras…
Hiljuti oli Kiona see,kes läks rändama,tema oli lastekodu laps.
Meie kandis ühel väikesel tüdrukul on selline käekella sarnane asi,mille abil saab koduga kiiresti kontakti võtta.

wpDiscuz