5

Rannareportaaž: tühjalt seisev Paralepa rannahoone laguneb

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Rannahoones võiks olla hostel ja selle taga telkimisplats ning autosuvilate peatuskoht.

Rahva nurina peale viis Haapsalu Linnahooldus neljapäeval nii Paralepa kui ka Vasikaholmi randa ühe riietumiskabiini, kuid Paralepa rannahoone seisab siiani nukralt.  

Haapsalu linnale kuuluv Paralepa rannahoone on uinuvas olekus ja näeb üsna räämas välja. Põrandaplaatide vahelt tungivad välja rohu- ja võililletutid, ustelt koorub värv, laudis on kohati sammaldunud. Ümberringi on niitmata muru.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Juku
Juku

Sellest saaks linnalehmadele lauda.

Priit
Priit

Üks linnapea arvatavasti ei kannataks välja kui Fra Marele tekiks konkurent ja sellepärast see hoone koomas ongi.

kodanik
kodanik
nii kaua, kui käiakse tööl, ei juhtu midagi. Ka alluv käib tööl ja teeb täpselt nii palju kui tööl käiv ülemus ütleb. Kui inimese ise ei saa aru, et see ei ole tema amet siis nii jääbki. Ja siin on see koht, kus palga number on nagu ankrupoi. Staatus, ametikoht, lisatasud. Hea erafirma näide “Laine!” Suudab oma ajutrustiga vähendada linna roheala. Ühtepidi tore, aga lahendused ja mõtlemine ei saa olla nagu kajaka seedekulgla. Linnahoolduse ametnikud võiksid tõsiselt peeglisse vaadata, teha IQ test ja teha eneseanalüüs, kas nad on õigel ametipostil. (nõme tundub ka see, et eeldatavasti ka nende mustad kingad… Loe rohkem »
Kuglimugli
Kuglimugli

Üldse ei saa aru, mida öelda on tahetud.

Muhkel
Muhkel

Mida lgp. Kodanik mõtleb Laine tegevuse all?

wpDiscuz