5

Maijooksu lõpetas 32 läänlannat

Maijooks esikolmik vasakult Luna-Aleksandra Lagoda, Liina Tšernov, Kaisa Kukk. Foto Viktor Burkivski

Laupäeval Tallinnas toimunud 7 km maijooksul jõudis Tallinna lauluväljaku finišisse 32 läänlannat. Kokku oli finišeerujaid 3336 naist.

Jooksu võitis Liina Tšernov ajaga 23.28, mis ühtlasi ka uus rajarekord. Talle järgnesid imelapse staatusse tõusnud 13-aastane Luna-Aleksandra Lagoda ja Kaisa Kukk aegadega vastavalt 23.59 ja 24.42.

Läänlaste kolm paremat olid Kairi Zolotova, Heli Paaliste ja Keity-Liina Kallas. Nende ajad olid 31.45, 33.48 ja 36.00.

Samal distantsil võisteldi ka käimises ja kepikõnnis, kus lõpetajaid oli vastavalt 220 ja 1441. Läänlasi osales käimises kolm ja kepikõnnis 26. Parim läänlane käimises oli Silvi Reiman, kes saavutas ajaga 54.51 36. koha. Kepikõnni parim läänlane oli Nõvalt Kati Sireli, kes lõpetas 150. kohal ajaga 54.17.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Autorile
Autorile

Ega ainult nime taga oleva klubi võis asulaga artiklit ikka ei kirjuta. Mina leidsin ka läänlasi rohkem, kui loos kirjas.

Kodanik
Kodanik

Läänlasi osales käimises ikka rohkem kui kolm. Haapsalu polegi Läänemaa?

kodanikule
kodanikule

Haapsalu- Reiman, Saak; Lääne-Nigula Matteus. Nii on lõpuprotokollis kirjas

Kodanik
Kodanik

Maijooksul osales käimises Lääne-Nigulast juba vähemalt 10 inimest, pluss siis veel Haapsalust. Ei tea kus kohast te neid numbreid võtate.
Läänemaalt on nimesid lõpuprotokollis ikka rohkem.

Kodanikule!
Kodanikule!

Ilmelt on Teil probleeme lugemisoskusega! Ärge ajage kepikõndi segamine käimisega. Kuigi ega seda käimist sportlikuks käimiseks lugeda saagi. Palun tutvu uesti protokolliga!

wpDiscuz