6

Läänlased Ida-Euroopa suurimal naistejooksul

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Eile Tallinnas peetud 27. SEB Maijooksu põhidistantsil oli enam kui kolme tuhande startija hulgas ka arvukalt läänlasi

Maijooksu põhidistantsi, 7 km jooksu lõpetas 3312 jooksjat. Parima aja sai Tartu Ülikooli tudeng Jekaterina Patjuk, kelle aeg 22.42 on ühlasi selle võistluse läbi aegade parim tulemus. 

Läänlasi mahtus esituhandesse kaheksa. Neist kolm paremat olid Piret Raudkats, Katrin Lehtpuu ja Anneli Aru aegadega vastavalt 34.31, 35.01 ja 36.48. Need ajad andsid oma vanuseklassis ehk täiskasvanud naiste hulgas 141., 166. ja 283. koha.

7 kilomeetrile startis Haapsalu neuroloogilise rehabilitatsioonikeskusest tervelt viis võsitlejat, Lihula vald oli esindatud  nelja jooksjaga.

Põhidistantsi kõrval toimus ka ajata jooks, kepikõnd, käimine ja lastejooksud. Seekordsest tervisespordipeost sai kokku osa 16 238 eri vanuses liikumisharrastajat. SEB Maijooksu peetakse suurimaks naistele suunatud liikumisharrastuse sündmuseks Ida-Euroopas

Endel Susi

 

                                 

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Kati
Kati

siis võiks härra Susi väljendada ennast täpsemalt “protokolli põhjal läänlased (õigemini küll Haapsalu naised) suurimal naistejooksul.
nii kurjad inimesed siin ;D

Mati
Mati

Susi vaatab ju protokolli alusel, kui Teil pole sinna pandud, kuskohast tulete, siis polegi siin kisada enam midagi, aga noh, nii kadedad, et isegi oma nimesid ei julge panna, häbi tüdrukud, häbi.

hästi
hästi

ma jooksin alla 34 minuti ja olen ka vägagi läänlane 🙂

Endel+Susi
Endel+Susi

1.Mõni inimene peab end teraks, mille kukk võib ära nokkida, mõni tulnukaks. Kui inimene ei julge kirjutada, et on Läänemaalt vaid kuulub mingisse klikki, siis ta pole loomulikult läänlane! 2. Ei tasu ironiseerida, kiirkäimine on raske ala, millega vähesed toime tulevad. Proovige mõned trennid teha, siis veendute!

tore+on
tore+on

Ära põe, Susi kirjutabki neist keda peab endaomadeks. Sa pead nn. käimist korra tegema ja oledki lehes.

Mari+Kisa
Mari+Kisa

Aga mina olin oma vanuseklassis esialgse protokolli põhjal 37. Ja pean end 100% läänlaseks.

wpDiscuz