16

Riisipere–Turba raudtee ehitus on küsimärgi all

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Priit Rohumaa. Foto: Ilmar Saabas

Priit Rohumaa. Foto: Ilmar Saabas

Eesti Raudtee nõukogu esimees Priit Rohumaa ütles Lääne Elule, et riigiettevõte ei saa hakata Riisipere–Turba raudteelõiku ehitama enne, kui omandiküsimused on selged.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
statistika
statistika

Aga kui palju inimesi hukkub vagunis aasta jooksul? Ja kui palju liinibussis ja sõidukites maanteel, see viimane peaks teada olema.

uskmatu-toomas
uskmatu-toomas

Ega Karilaid üksi pole lubanud.Lubasid ka suure suuga Palts ja Laanet Haapsalu kaubamaja juures aastad tagasi.
Lubadused on head asjad eriti kui need on mõtestatud.Tänasel päeval on see raudtee ehitus mõtetu sest inimesed on kõik oma tegemised aastatega ringi mänginud.Kogu raudteeäärne infrastruktuur on hävinenud aga autobussiliiklus on vägagi hästi toimiv.
Kogu see suur unistus Haapsalu raudteest on ilus aga ehitus ise algusest lõpuni maksumaksja raha mõtetu laristamine !

A.T.
A.T.

Ma võin sulle 2 miljont põhjust tuua miks taastamisel on jumet.

T.A.
T.A.

Ma võin sulle a.t tuua 2 miljonit põhjust, miks taastamisel ei ole jumet.

Nõndamoodi
Nõndamoodi

Antud juhul kaitsevad ministeeriumi ametnikud ikkagi maksumaksja raha, ei ole siin midagi laristada. Kui jupikese raudtee ehitus maksab 8 miljonit ja küsitakse juurde 2, siis mis rea pealt see raha võetakse?

Kübe
Kübe

Võetakse Karilaiul palgast maha.

Marno
Marno

Nojahh, “supperr” uudis. Taal likvideeris ja müüs 50 km vanametallks, nüüd takistab ka uusarengut…

Kübe
Kübe

Uus arengut ei takista aga tahaks ka oma osa saada.

Veiko
Veiko

Woow! Suur tänu, härra Aarne Taal! Nüüd juba raudtee küsimärgi all…

Taal
Taal

Palun palun,olen igati abiks ka selle vanametalliks viimisel ,mis varsti maha pannakse……..

Küsija
Küsija

Küsiks, mille pealt siis Karilaid oma valimislubadusi Riisipere – Haapsalu raudteeliini ehitusele jagas, kui tal endal oli kodutöö tegemata? Valijad, muideks Karilaiu üheks lubaduseks oli, et raudtee saab valmis vabariigi 100. juubeliks. Kus see raudtee nüüd on? Ei saa isegi seda väikest jupikest valmis järgmisteks valimisteks.

küsijale
küsijale

Leidsid keda uskuda!

Vasja Vase tänavalt
Vasja Vase tänavalt

Ma hakkaks ikka algusest peale. Kõigepealt Haapsalu turg, siis Linnamajandus ja nüüd siis raudtee ka veel. Tasuta bussiliinid on ootel. Ja karta on, et penionärid peavad ka suu puhtaks pühkima pensionitõusust. Mõnel mehel on omadus, mida ta puudutab, see rahaks muutub. Siin saab öelda, et mida J.K puudutab, see …… muutub.

Opladii
Opladii

Vaska, ajad on möödas, vaske enam ei ole. Kui sa tõesti kaitsed seda Karilaidu, keda teised omavalitsused omaks ei võtnud ning häältega ta nendesse volikogudesse ei saanud, siis Haapsalu “mehed” on ikka need litsid mehed, kes selle vennikese omaks võtsid. Esmalt Maiste Märt loovutas talle koha volikogusse ja sealt kõik algas. Arvan, et nalja veel saab.

Küsija
Küsija

Vasja, ega sind Karilaid mesimagusa jutuga ka ära ostnud, kui sa hääle talle andsid?

Vasja Vase tänavalt
Vasja Vase tänavalt

Mina ei ole liberaalide ( nii neid nimetatakse ) valija. Mind nii lihtsalt ära ei räägi. Ma olen linnakodanik ja maksumaksja ning ma tahan näha, et minu maksud läheks asja ette.

wpDiscuz