2

Veeteede amet hakkas neljapäeval Rukki kanalit mõõdistama

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Rukkirahu kanali süvendamine, 14. oktoober 2014. Foto: Urmas Lauri
Rukkirahu kanali süvendamine, 14. oktoober 2014. Foto: Urmas Lauri

Veeteede ameti mõõdistuskaater Kaja läks neljapäeva hommikul mõõdistama mandri ja Hiiumaa vahelist laevateed ehk Rukki kanalit, seejuures teatab amet mõõdistuse tulemused tõenäoliselt neljapäeva jooksul.

Veeteede ameti kommunikatsioonijuht Priit Põiklik ütles BNS-ile, et praegu käib Rukki kanali mõõdistamine. “Kaardistus kaater lasti hommikul vette, mõõdistatakse umbes kella kaheni ja pärast seda on võimalik, et teatame sellest,” märkis ta.

Veeteede ameti plaanib enne maikuud mandri ja Hiiumaa vahelise parvlaevaliikluse jaoks vajalikku Rukki kanalit siluda, kuid süvendama hakatakse kanalit ilmselt augustis.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
millega
millega

see mõõtmine käib, vanasti oli silm sirkel, nina vinkel ja t.ra tollipulk, nüüd pidavat see amsterdami riist kõige õigem olema, peterburi riist ei pidanud enam kõlbama, ei sobi vist euroopalikku auku

Anonüümne
Anonüümne

olku s

wpDiscuz