0

„Teeme ära!” ootab Läänemaa noori

Tarmo Õuemaa

Tarmo Õuemaa

tarmo@le.ee

Aasta tagasi sai tänu talgulistele üle trenažöör Haapsalu noorte huvikeskuse juurde. Foto arhiiv

„Teeme ära!” talgupäeva noortejuht Dan Taidla loodab, et 5. mail on Eestis sada noorte korraldatud talgut. Selleks ootab ta Läänemaa noorte rohket osavõttu.

„Minu unistus on, et 5. mail oleks Eestis sada noorte korraldatud talgut ja meie Läänemaa noortega saame sellesse oma panuse anda,“ rääkis Läänemaa ühisgümnaasiumi õpilane Taidla.

Aprillis käivitas Taidla Läänemaal noorte talguideede küsitluse. „Laekunud ideedega alustame kibekiirelt planeerimistööd ja otsime koos omavalitsustega abikäsi,” ütles ta.

„Esmajärgus otsime noori, kes oleksid valmis talguid eest vedama ja seejärel neile ka vajalikud abikäed leidma,” lisas ta.

Taidla sõnul sobib talgupäev mitmesuguste huvidega noortele, sest tegemist vajavad tööd saab igaüks ise valida. Eelmisel aastal pandi Haapsallu näiteks koos Nopi Üles projektifondiga välitrenažöörid.

Tänavusel „Teeme ära!” talgupäeval on kaks peamist fookusteemat: „Kingi Eestile oma kodukihelkonna värvid“ ning „Rikasta talgulauda rahvusköökide ja piirkondlike toitute põnevate maitsetega”.

Kõik inimesed, vabaühendused, ettevõtted ja organisatsioonid saavad oma talguid üles märkida ja end osalejana kirja panna talguveebis aadressil www.teemeara.ee.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz