Tõrviku seeniorid ja Westi vilistlased käisid San Remo festivalil

Lääne Elu

info@le.ee

Seeniorid San Remos. Foto. Kaja Klettenberg

Rahvatantsurühmale Tõrviku seeniorid ja Westi vilistased saabus tänavune kevad varem, sest märtsi lõpus käidi Põhja-Itaalias San Remos folkloorifestivalil. Tantsurühmale oli see selles koosseisus esimene välisfestivalikogemus.

Mullu novembris, just siis, kui West tähistas oma 65. aastapäeva, saabus rühmavanema postkasti kutse San Remosse.

Ei saa salata, et alguses tegi see meile nalja, kuid hiljem hakkasime mõtlema, et miks ka mitte. Eha ja Mats Erisalu võtsid korraldajatega ühendust ja viie paariga otsustasimegi festivalile sõita. Rühma juhendaja Vaido Toomsare abiga panime kokku kaks kava, millest kumbki ei tohtinud olla pikem kui 15 minutit.

24.–28. märtsil peetud folkloorifestivali „Tantsiv Euroopa” korraldab Liguria Travel juba seitsmeteistkümnendat korda. Festivali peetakse kolmes linnas: Diano Marinas, San Remos ja Cannes’is.

Peale meie osalesid festivalil tantsurühmad Ungarist, Sloveeniast, Rumeeniast, Andorrast, Inglismaalt, Austriast ja Norrast. Huvitav oli, et Ungarit esindasid hoopis sealsed sakslased, Inglismaalt oli kaks rühma – inglased ja poolakad, Austriast kaks rühma horvaate.

Artikli lugemiseks tellige päevapilet, digipakett või logige sisse!

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments