2

Lux Express lisab Tallinn-Haapsalu liinile uue hommikuse kiirbussi

Lääne Elu

info@le.ee

Foto: arhiiv

Tänasest lisab Lux Express Tallinn-Haapsalu liinile uue hommikuse väljumise, tegemist Lux Expressi esimese kiirliiniga kahe linna vahel.

Uue kiirliini sõiduaeg kahe linna vahel on 1 tund ja 35 minutit. Kiirbuss väljub Tallinnast kell 6.50 ja jõuab Haapsallu kell 8.25. Haapsalust Tallinnasse väljub buss kell 9 ja jõuab kohale kell 10.35. Uue väljumise näol on tegemist Lux Expressi esimese kiirliiniga, mis teeb Tallinna ja Haapsalu vahel neli peatust: Vana-Pääsküla, Turba, Uuemõisa, Niine. Lisaks toimub väljumistel ka kaks nõudepeatust väljumiseks Vahtra peatuses Haapsalus ja Järvel Tallinnas.

Uus kiirliin avati kasvava nõudluse rahuldamiseks. Bussireisijate arv kasvas Tallinn-Haapsalu liinil ainuüksi selle aasta jaanuaris mullu jaanuariga võrreldes 2500 reisija võrra.

Lux Expressi Eesti kommertsjuht Märt Sibrik selgitas, et inimesed hindavad tänapäeval oma aega kõrgelt ja bussiettevõtte eesmärgiks on pakkuda mitte ainult mugavaid, vaid ka kiireid ühendusi. “Kui buss on aeglane ja vana ning sõidugraafik on ebamugav, otsustab inimene auto kasuks. Meie oleme selgelt ühistranspordi usku ning seetõttu seadsime eesmärgiks pakkuda Tallinn-Haapsalu liinil nii tipptasemel busse kui ka mugavat sõidugraafikut ja kiireid ekspressliine,” ütles Sibrik.

Kuna Haapsalu populaarsus reisisihtkohana kasvab ning Lux Express pakub mugavaid ja kiireid bussiühendusi ka naaberriikidega, loodab bussiettevõte meelitada Haapsallu ka välisturiste.

Lux Expressi bussid hakkavad Tallinn-Haapsalu vahel sõitma 12 korda päevas:
Tallinnast Haapsallu: kell 6.50, 10.00, 11.15, 13.30, 15.15 ja 18.30
Haapsalust Tallinnasse: kell 6.30, 9.00, 12.15, 13.30, 16.15 ja 17.30

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
realist
realist

igati reaalne ja mõistlik tegevus, võrreldes ulmeraudteest unistajataega

Tont
Tont

Vàga tore uudis. Aga leht peaks tegema nimekirja nendest 130 inimesest,kes raudteed soovivad. Vòi olgu kasvòi tuhande kolmesajast. Las siis panevad rahad kokku ja ehitavad ning sòidavad. Miks peab 90 % kinni maksma kùmne protsendi kodanike sòidulòbu ?? 😨

wpDiscuz