0

Lihula Tallinna mnt 35 projekteerimistingimuste avalik menetlus

Kylaline

info@le.ee

Lääneranna vallavalitsus algatas Lihula Tallinna mnt 35 kinnisasja osas projekteerimistingimuste andmise avatud menetluse. Alal kehtib „Lihula linna Tallinna mnt 35 ja 37 kinnistute ja lähiala detailplaneering” (kehtestatud Lihula vallavolikogu 23.08.2016 otsusega nr 44). Planeeringuga on kavandatud ehitada Tallinna mnt 35 krundile olemasoleva ja säilitatava hoone kõrvale 2korruseline esmatasandi tervishoiukeskus (perearstikeskus). Projekteerimistingimustega soovitakse muuta ja täpsustada Tallinna mnt 35 hoonestusala piire ning rajatava hoone arhitektuurilisi tingimusi (katusekalded).
Ehitusseadustiku § 27 lg 1 p 2 kohaselt võib pädev asutus detailplaneeringu olemasolu korral anda ehitusloakohustusliku hoone ehitusprojekti koostamiseks projekteerimistingimusi, kui detailplaneeringu kehtestamise järel on ilmnenud uusi asjaolusid. Vastavalt ehitusseadustiku § 27 lg 4 p 2 ja p 4 on lubatud projekteerimistingimustega täpsustada hoonestusala piire ning hoone detailplaneeringus käsitletud arhitektuurilisi ja ehituslikke tingimusi. Vastavalt ehitusseadustiku § 31 lg 1 antakse projekteerimistingimused detailplaneeringu olemasolul avatud menetluse korras.
Projekteerimistingimuste eelnõu avalik väljapanek on 22.01. kuni 5.02.2018. Avaliku väljapaneku ajal on huvitatud isikul ja isikul, kelle õigusi võib projekteerimistingimuste andmine puudutada, õigus esitada eelnõu ettepanekuid ja vastuväiteid, mida saab esitada kirjalikult e-aadressil vallavalitsus@laaneranna.ee või postiga aadressil Jaama 1, Lihula 90302 Pärnu maakond.
Projekteerimistingimuste eelnõuga saab tutvuda Lääneranna valla veebilehel www.laanerannavald.ee.

Lääneranna vallavalitsus

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz