Tallinlane süüdistab Läänemaa küttepuumüüjat petmises

Tarmo Õuemaa

Tarmo Õuemaa

tarmo@le.ee


Kuiva lepa asemel saadud küttepuud oli pehkinud ja lõhkumata. Foto: erakogu

Tallinlane tellis eakale emale Pärnumaalt 10 ruumi kuiva leppa, aga ema sai märja ja osalt lõhkumata ning pehkinud segapuu Läänemaa firmalt Kriske.

„Nii inetu lugu, et ei oska seda kommenteeridagi. Ma mitte ei looda lehe kaudu õiglust saada, vaid et inimesed teaks, milliste petistega on tegemist,” ütles tallinlanna, kelle nimi on toimetusele teada.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Kesa
Kesa

Ma ytlesin kohe ruum siia-sinna!!! 😁

Õnne
Õnne

No võtke siis Jammeri juurest kuivi laudu õuest vihmakäest… Nimetage üks aus ärimees Läänemaalt:=)!

Kont
Kont

Kui see tallinnlanna ei oma internetti ja ei loe lehti, siis pole mingi ime, et ostab küttepuid KRISKE-st, sest muud lõpptulemust, kui pettasaamist sealt pole võimalik saada.

mingi ime
mingi ime

Loll jutt, sul Kont. Minul on ka ahjuküte, aga ma küll pole mingit artiklit enne lugenud, et kriskest ostes saab tünga.

Vatla külamees
Vatla külamees

Läänemaa elanikud teavad Kriske tava küttepuudega sahkerdada ja ei telli neilt küttepuid. Kahjuks pole Kriske kombed muutunud ja sullerdamine jätkub väljaspool Läänemaad.

2. kodanik
2. kodanik

Juba 5 aastat annab Kriske põhjuse igal aastal vähemalt ühe temaatilise artikli üllitada. :)) Mingi rahvuslik traditsioon vä…

kes kus
kes kus

Läänemaa müüja Pärnumaalt?

wpDiscuz