Reimo ja Robin Särg: teel unistuse täitumise poole

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Kuvatud 3 pilti, galeriis pilte: 16

Reimo ja Robin Särg. Foto: erakogu
Haapsalu koolipoiss Robin Särg sõitis end isa Reimo toel Eesti tagasihoidlikelt kardiradadelt Itaalia profitiimi ja unistab poodiumikohtadest.

Kardisport ei ole Eestis just kõige tavalisem spordiala, mida harrastada. Näiteks kergejõustiku või jalgpalliga tegelemise alustamiseks ei pea suurt midagi muud tegema, kui lihtsalt pihta hakkama, alustuseks kas või omal käel ja ilma treenerita. Kardisõiduga on teised lood. Sellest alates, et kõigepealt on vaja karti, teiseks kohta, kus sellega sõita, ja veel enne seda inimest, kes noort kardihuvilist juhendaks.

Seepärast on eriti tähelepanuväärne, et Haapsalu 14aastane koolipoiss Robin Särg on sellel teel jõudnud nii kaugele, et Itaalia Lenzokarti tehas kutsus ta sõitma oma meeskonda Novalux Racing Team.

„Ma olen ise kunagi tegelnud sellega,” seletab Robini isa Reimo Särg, kust pärineb huvi kardispordi vastu, mis on viinud Robini sellise tasemeni, et ta sõidab võidu oma klassi maailma kõvemate tegijatega.

Artikli lugemiseks tellige päevapilet, digipakett või logige sisse!

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments