Mäesalu: Paralepa juhtum on Suklese linnapea-ajale iseloomulik

Tarmo Õuemaa

tarmo@le.ee

Merle Mäesalu

Haapsalu volikogu opositsiooni esindaja, järgmistel valimistel valimisliidus Meie Inimesed kandideeriv IRLi fraktsiooni liige Merle Mäesalu (pildil) leidis, et katse ehitada Paralepas krundi ostnud linnavolinikule linna kulul valgustus on Suklese linnapea-ajale iseloomulik.

„Neid asju on ju varemgi olnud, mida linnapeale ette on heidetud,” ütles ta. „2015 algatasid IRL ja sotsid linnapea Suklesele umbusaldusavalduse. Kindlasti on see ühelt poolt väga ebameeldiv lugu, aga teiselt poolt näitab, et olime õigel teel 2015. aasta umbusaldamisega.”

Mäesalu sõnul on info nii värske, et IRLi fraktsioon ei ole jõudnud veel koguneda ega oma seisukohta kujundada.

Laupäeval kirjutas Lääne Elu, kuidas Haapsalu linnapea Urmas Suklese valimisliidus HaRi kandideeriv ärimees Siim Saareväli küsis linnapealt pärast linnalt krundi ostmist, et see ehitaks sinna korraliku tee ja paigaldaks tänavavalgustuse. Suklese teadmisel pandigi lepingusse vastav punkt ja alles Keskerakonna aselinnapea Peeter Vikmani nõudmisel võeti see sealt välja.

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
33 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments
pumba juures
6 aastat tagasi

Eks siis uutele juhtidele tulevad ka uued juhtumid ja NEILE iseloomulikud. Üsna kindel!

Küsimus
6 aastat tagasi

Väike täiendus. Leningradi parteikoolis õppimise kestvus: kui oli kõrgharidus- 2aastat päevast või 3 aastat kaugõppes. Kui õppuril oli keskharidus, siis 4 aastat päevast või 5 aastat kaugõpet. Tingimus kooli astumiseks parteistaaž min 3 aastat.

Küsimus
6 aastat tagasi

Kahtlen, et pr Mäesalu, olles sündinud 1970, oleks jõudnud 1991.aastaks (20-21 aastasena!) lõpetada Leningradi parteokooli.

Kübe
6 aastat tagasi
pardon
6 aastat tagasi

Mäesalu on parteitu nüüd,teeb valimisliitu.Keskerakonda ei kuulu,kes teda linnapeaks määraks.Õige boikoteerida kõik valimised,seni kuni erakonnadraamad pole igaveseks finišisse jõudnud.

Nõus
6 aastat tagasi

Nõus. Merle on hea kandidaat.

einoh
6 aastat tagasi
Reply to  Nõus

nõus, väga hea järelkasv punavanameestele, Leningradi punaparteikooli lõpetanud punatibi

Ridala
6 aastat tagasi

Soovin Merle Mäesalu uueks Suur-Haapsalu linnapeaks. Kui Eestimaal on naine presidendiks saanud, siis Merle on täpselt õige inimene linnapeaks. Unistan suurelt. Unistustel on komme täituda.

Unesnôiduja
6 aastat tagasi
Reply to  Ridala

Ja sealt edasi järgmine samm oleks neeger ja siis homoseksuaal linnapeaks. Unista edasi.

aga
6 aastat tagasi
Reply to  Unesnôiduja

Mina sooviks Ingrid Danilovit tagasi.

hi-hiii
6 aastat tagasi

Pole võimalik,et päris korralik inimene võimule pääseb?
Mäesalu vähemalt peab seadustest kinni.

Olavile
6 aastat tagasi

Vabandust, kuid on küll vahe, kas miilits või politseinik. Tule taevas appi, varsti hakkate kirjutama NKVD-le või opritšnik, vahet ju ei ole ? Ja väga õigesti teeb, et “järab”. Tähendab, on selleks põhjust, nagu viimased sündmused selgelt näitasid. Huvitav loogika kommenteerijatel. Kui volikogu liikmed midagi ei tee ja in corpore iga otsuse puhul poolt hääletavad, on see halb. Kui “järama” hakkab, on veel hullem.

oh sa
6 aastat tagasi

algaski valimisteeelne tulistamine pihta. Jääge mõistlikeks, igaühel vaba voli keda valib ja lõppkokkuvõte näitab rahva tahet.