Novosjolov pääses EMil veerandfinaali

Nikolai Novosjolov (Foto Tay Pamart)
Nikolai Novosjolov. Foto: Tay Palmart

Eesti epeemehed on täna võistlustules Thbilisis peetaval EMil. Nikolai Novosjolov jõudis veerandfinaali.

Nikolai Novosjolov võitis 32 parema hulgas rumeenlase Alin Sbarica 15:7. Kaheksandikfinaalis oli meie vehkleja vastaseks ungarlane Andras Redli torgetega 15:11.

Novosjolov kohtub veerandfinaalis prantslase Daniel Jerent’ga.

Priinits alistas 32 parema hulgas koondisekaaslase Jüri Salmi 15:4. Priinitsa järgmine vastane oli prantslane Yannick Borel, kellele Priinist kaotas torgetega 15:11.

Veerandfinaalis kohtuvad Jiri Beran (Tšehhi) ja Sergey Khodos (Venemaa); Pavel Sukhov (Venemaa) ja Paolo Pizzo (Itaalia); Daniel Jerent (Prantsusmaa) ja Nikolai Novosjolov (Eesti); Yannick Borel (Prantsusmaa) ja Michele Niggeler (Šveits).