14

Lääne Elu laupäeval, 1. aprillil

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

lel0104001

Haapsalus puhkes turu kolimise kampaania

Pisut vähem kui poole aasta pärast toimuvate kohalike valimiste avapauguks kujunes reedel Haapsalu turu asupaik. Esmalt teatas endine linnavolikogu esimees, praegu riigikogu liige Jaanus Karilaid (Keskerakond), et soovitab turu kolida raudteejaama juurde. Paar tundi hiljem arvas reformierakondlasest linnapea Urmas Sukles, et turu uus asupaik võiks olla vanalinnas kunagise raekoja ees pargis.

Vormsi vallavanema tee kinolinale: „Mine ja vaata”

Tänavu on Haapsalu fantaasia- ja õudusfilmide festivali kavas film, millel on Läänemaaga ootamatu seos – Vormsi vallavanem Tanel Viks sattus koolipoisina otse suurfilmi valmimise keskmesse ja ekraanilegi.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Märt Avandi
Märt Avandi

Tahtsin täna majatarvete poest kärpsepiitsa osta, aga müüa laiutas käsi, et pole veel. Olin nõutu, aga osavõtlik müüja soovitas osta tänast ajalehte, mis mõjub nagu naerugaas.Võtsin teisi poest kohe mitu tükki. Osta sinagi endale tänane kobruleht.

postipoiss
postipoiss

tänane turg ei funka aastaid

Qw
Qw

Naljamehed

Sass
Sass

Ma kuulsin, et tänase päeva puhul LE numbrit paberkandjal ei ilmu. Pidid saada olema vanad lehed, millel küll tänane kuupäev peale kirjutatud.

Änts
Änts

Millega ma siis täna pühin? Issand

Aju+Blond
Aju+Blond

kas sul liivapaberit pole vanast ajast alles jäänud.

Naljakas
Naljakas

Nali naljaks, aga asi tõsine. Õige mees vana kaevu enne ei sülita, kui uus valmis, aga meie linnaisad seda tarkust polnud vast kuulnud. Nüüd turg praktiliselt maha lammutatud ja just õige kauplemise aeg tulemas. No on alles juhmarid need linnajuhid! No mida sa teed ikka seesuguste valitsejatega? Karistuseks ei tõuse minu käsi küll, et seesuguseid sügisel valida!

õiglane
õiglane

julge väljaütlemine,huvitav,mida arvab Mäesalu diim,paras aeg sekkuda,on siis,keda valida ja usaldada

õiglane
õiglane

võetakse viimane võimalus inimestel lisaraha teenimast ära,aktiivne turu suretamine käib,parem tehku olemasolev turg korda,täiendagu,pangu rentnik tööle,turg vajab ka koristamist,hea oleks kui Lääne Elu arendaks teemat edasi kuni lõpplahenduseni koos õiglase ning parima ajakirjaniku koos Lehte Ilvesega

hj
hj

raudteejaamas ju ka bussijaam

Kübe
Kübe

Millise turu kolimine? Seda mida enam pole? Mage nali. Aga asjale lähedes natuke kaine peaga siis turu suretamine on kasulik plaan. Suur kinnistu, hea asukoht….edasi mõelge ise.

Aju Blond
Aju Blond

Edasi mõelda-Millega? Ega sa ometi surnuaia laiendust mõtle.

jah
jah

turu asemel tuleb uus raudteejaam

Sass1.
Sass1.

turu kolimine = aprill ! ( homme ) .

wpDiscuz