0

Kolm Läänemaa päästjat said ministrilt medali

Tarmo Õuemaa

Tarmo Õuemaa

tarmo@le.ee

päästeamet

Jüri Mets, Janno Osa ja Piret Sarapuu said eile Tallinnas siseministrilt ja päästeameti peadirektorilt päästeteenistuse medali.

Lihula päästekomando meeskonnavanem Jüri Mets, Läänemaa vanemoperatiivkorrapidaja Janno Osa ja Lääne päästekeskuse tuleohutusbüroo vaneminspektor Piret Sarapuu said päästeteenistuse medali suure panuse eest päästeteenistuse arengusse, märkis päästeameti pressiesindaja Mari Rebane.

Jüri Mets on töötanud Lihula päästekomandos 17 aastat ning kolleegid iseloomustavad Metsa kui ülimalt tasakaalukat, uuendusmeelset ja muheda olekuga inimest, kes on kolleegide seas pälvinud igakülgse austuse.

Rohkem kui 15 aastat Lääne päästepiirkonnas töötanud Janno Osa on väga hinnatud juht, tänu kellele hoiab tema meeskond ühte nii tööl kui ka väljaspool seda.

Päästekeskuse ohutusjärelevalve büroo juhtivinspektor Piret Sarapuu töötab Lääne päästekeskuses 2007. aastastTa tõestanud end tuleohutusvaldkonda hästi valdava, kohusetundliku ja tegusa töötajana, kes teisi ametkondi ja inimesi kaasates püüab ja jõuabki lahendusteni.

Päästeteenistuse Kuldrist

Päästeameti demineerimiskeskuse keemia- ja kiirgusohu (CBRN) ekspert Igor Liiv.

Päästeteenistuse Hõberist

1. Päästeameti demineerimiskeskuse Lõuna-Eesti pommigrupi vanemdemineerija Ain Eelmäe.

2. Päästeameti haldusosakonna varade talituse juhataja Ergo Tiimus.

3. Päästeameti Lõuna päästekeskuse valmisolekubüroo nõunik Silver Konksi.

4. Päästeameti Lääne päästekeskuse ennetusbüroo nõunik Piret Seire.

5. Päästeameti Põhja päästekeskuse Harjumaa päästepiirkonna juhataja Teet Piile.

Päästeteenistuse Medal

1. Häirekeskuse arendusosakonna ekspert Kaili Tamm

2. Kõpu vabatahtliku päästekomando vabatahtlik päästja Tõnu Vreimann

3. Politsei -ja Piirivalveameti Lääne prefektuuri prefekt Kaido Kõplas

4. Rahandusosakonna raamatupidamise talituse peaspetsialist Varje Enop

5. Haldusosakonna tehnika ja varustuse talituse vanemspetsialist Kalev Kaseorg

6. Lõuna päästekeskuse Tõrva päästekomando päästja Jaanus Võrk

7. Lõuna päästekeskuse Tartu päästekomando päästja Karl Utsal

8. Lõuna päästekeskuse Tartu päästekomando meeskonnavanem Mart Vare

9. Lõuna päästekeskuse Vastseliina päästekomando päästja Urmas Kommer

10. Lõuna päästekeskuse Suure-Jaani päästekomando päästja Andres Ibrus

11. Lõuna päästekeskuse Elva päästekomando meeskonnavanem Jüri Arumets

12. Lõuna päästekeskuse Antsla päästekomando meeskonnavanem Marek Käst

13. Lõuna päästekeskuse Otepää päästekomando meeskonnavanem Priit Piirisild

14. Lõuna päästekeskus Abja-Paluoja päästekomando meeskonnavanem Tõnu Tukk

15. Lõuna päästekeskuse Mustvee päästekomando komandopealik Taavi Müürsepp

16. Lõuna päästekeskuse Võru korrapidamisgrupi operatiivkorrapidaja Üllar Tähe

17. Lõuna päästekeskuse menetlusbüroo endine juhtivinspektor Roman Abubikirov

18. Ida päästekeskuse Kohtla-Järve päästekomando komandopealik Kaido Parts

19. Ida päästekeskuse ennetusbüroo peaspetsialist Liina Järvi

20. Lääne päästekeskuse Kuressaare päästekomando meeskonnavanem Alar Raamat

21. Lääne päästekeskuse Lihula päästekomando meeskonnavanem Jüri Mets

22. Lääne päästekeskuse Läänemaa päästepiirkonna vanemoperatiivkorrapidaja Janno Osa

23. Lääne päästekeskuse ohutusjärelevalve büroo juhtivinspektor Piret Sarapuu

24. Põhja päästekeskuse ennetusbüroo juhtivspetsialist Ott Lagemaa

25. Põhja päästekeskuse ennetusbüroo juhtivspetsialist Marina Moltšanov

Noorsootöö rändauhind

Päästeameti Ida päästekeskuse ennetustöö büroo nõunik Janno Vool

Päästeameti peadirektori tänukiri ja hinnaline meene 

1. Keskkonnainspektsiooni keskkonnakaitseinspektor Villu Virnas.

2. Päästeameti Lõuna päästekeskuse Suure-Jaani päästekomando päästja Lembit Udu.

3. Päästeameti Lõuna päästekeskuse Tõrva päästekomando komandopealik Alor Kasepõld

4. Päästeameti ohutusjärelevalve osakonna ekspert Tagne Tähe.

5. Päästeameti Lõuna päästekeskuse Räpina päästekomando päästja Mari Plaado.

Päästeameti peadirektori tänukiri

1. Rainer Hohensee.

2. Riigi Kinnisvara AS haldusdivisjoni haldusosakonna Lõuna piirkonna kinnisvarahaldur Ly Soome Vihtla.

3. Siseministeeriumi varahaldusosakonna kinnisvara nõunik Katrin Varik.

4. Original Sokos Hotel Viru kommunikatsiooni juht Peep Ehasalu.

5. Saku Valla Noortekeskuse noorsootöötaja, MTÜ Saku Priitahtlike Pritsimeeste liige Tiina Pihlak

6. Päästeameti Põhja päästekeskuse Pirita päästekomando päästja Nikita Groznov

7. Päästeameti arendusosakonna nõunik Helina Uku.

8. Päästeameti lõuna päästekeskuse kommunikatsioonijuht Marek Kiik.

9. Päästeameti rahandusosakonna raamatupidamise talituse peaspetsialist Anneli Engbusk

10. Päästeameti rahandusosakonna raamatupidamise talituse juhtivspetsialist Õilme Kapp.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz