0

Jaanus Levkoi asub Läänemaa korvpalli edendama

Andrus Karnau

Andrus Karnau

andrus.karnau@le.ee

läänemaa korvpalli meistrivõistlused (53)

Korvpall. ARHIIV

Audentesest ja Eesti korvpallinaiskonna peatreeneri kohalt lahkunud Jaanus Levkoi asub tööle Läänemaa spordikoolis ning pühendub korvpalli edendamise selles regioonis, kirjutas Delfi.

Levkoi hakkab juhendama kaht noorte- ja üht täiskasvanute gruppi. Täiskasvanute meeskonnalt oodatakse liitumist Saku II liigaga. Lisaks kaardistab Levkoi ümberkaudsete valdade noored ja koostöös noortetreeneritega kohtadel suunab nende arengut.

„Mulle tehti ettepanek tulla Läänemaa korvpalli eestvedajaks korvpalliliidu poolt. Olen selle kandi mees ning palve tulla siinset korvpalli arendama sobis minu plaanidega hästi. Võtsin pakkumise küllaltki rõõmsalt vastu ning olen tuleviku suhtes optimistlik. Elukoht jääb mul vähemalt esialgu Tallinna, kuid hakkan ka Haapsalus resideeruma,“ rääkis Levkoi.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
kas
kas

on mingi variant, et ka tütarlastest vanuses 15+ üks treeninggrupp saaks loodud – neid huvilisi on hetkel nt. põhikoolis meeskonna jagu olemas?

........
........

……koostöös noortetreeneritega kohtadel ??? Ümberkaudsetes valdades ei tööta mitte ühtegi KORVPALLI noortetreenerit.

Chan
Chan

ei ole vaija siia korvpall, meil vehklemine number üks, maailmameisterid olema siin kõik

Küsimus
Küsimus

Kas nüüdsest on Spordikoolis ka täiskasvanute grupid? Kas teisi spordialasid ka avatakse täiskasvanutele?

wpDiscuz