0

Galerii: Eile esietendus Haapsalus koolimuusikal „Valeühendus”

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Eile esietendus Haapsalu kultuurikeskuses Läänemaa ühisgümnaasiumi muusikal „Valeühendus”. Fotodel hetki pärast esietendust. „Valeühendust” näeb Haapsalu kultuurikeskuses veel täna ja homme õhtul. Arvo Tarmula fotod

IMG_1967 IMG_2002 IMG_2010 IMG_2017 IMG_2028 IMG_2030 IMG_2041 IMG_2055 IMG_2079 IMG_2085 IMG_2089 IMG_2098

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Fänn
Fänn

Suur tänu noortele ja nende eestvedajatele! Väga armas etendus oli!

tore
tore

…et midagi tehakse. Noored on palju vaeva näinud. Mina näen piltidel rõõmsaid nägusid. Mida veel tahta?

Valdo
Valdo

Virisejad, palun minge võtge rohud ära. Me elame antud hetkes ja õnneks pole noored veel kibestunud inimesed.
Edu ja suurt lendu noortele.

juss
juss

VõtKe, mitte võtGe! Kas on väga keeruline?

Eisaaakaaru
Eisaaakaaru

Jummel, kui palagan ei meeldi, siis ei pea vaatama ju…

Pets
Pets

Andke andeks, need fotod on lihtsalt jubedad…

€

Tõesti on jubedad.

monoetendus
monoetendus

Kas veterani, lugeja jt (kes esines(id) noorsootöö ja teatrispetsialisti(de)na 08.03 Ringvaate-loo kommentaarides), mida-me-siis-nägime, Erki jt kommentaaridest sünnib varsti uus ja parem noorteteater? Kas selle kirjutab, lavastab, esitab sama inimene? Kes pileti ostab?

Janka
Janka

Mina mäletan neid pioeeri kooduseid väga hästi kui Tarmula Kai valged kindad käes kuldsatsidega ääristataud punalippu Wiidemanni kooli saali trummipõrina ja pasunavilede saatel sisse tassis. Väga võimas etendus oli. Mis peamine kõik olid õnnelikud.

Erki
Erki
Siin ta nüüd on, see sõnavabaduse eest võitlev liberalistlik kommnoor. Kui endal argumendid otsa saavad siis hakatakse peavoolumeediast erinevaid arvamusi kohe lolluseks nimetama ja nende esitajaid lollideks. Seega meie ühiskond ei erine vaatamata enda “üliharitusele“ mitte millegi poolest keskajast. See on sama moodi nagu kristlased ei saali moslameid ja vastupid. Kas siis neid keda on rohkem nende maailmavaade pretendeerib koheselt ülimale tõele. Ega natsi saksmaa kristallööl osalenud noored pidasid seda üritust sama moodi väga võimsaks ürituseks. Küsimus ei ürituse võimsuses vaid selles, mida selle etendusega öelda taheti. Aaga ölda taheti seda et kolmel vanatüdrukul on igav, palgad on väiksed ja… Loe rohkem »
..
..

Võimas etendus oli.

pikker-mida me siis nägime
pikker-mida me siis nägime

Sa oled lihtsalt loll!

wpDiscuz