0

Haapsalus elav rootslane süüdistab loomade varjupaika ja politseid enda diskrimineerimises

Andrus Karnau

Andrus Karnau

andrus.karnau@le.ee

 ajee

Cim Aaje loomade varjupaigas. ARVO TARMULA

Haapsalus elav rootslane Cim Aaje süüdistab loomade varjupaika ja politseid enda diskrimineerimises, kirjutab Eesti Päevaleht.

Aaje rääkis Eesti Päevalehele, et ta oli sunnitud lahkuma Haapsalu loomade varjupaigast, sest töökaaslane ütles talle, et ta nakatab teisi homode haigusega. Aaje on veendunud, et ka loomade varjupaiga omanikud ja juhid olid juhtunust teadlikud. Aaje töötab teist aastat loomade varjupaigas vabatahtlikuna, ta elab koos teise mehega.

Aaje märkis, et läks Haapsalu politsei jaoskonda, et teatada inimõiguste rikkumisest, kuid politsei saatis ta minema ega registreerinud kaebust.

"Aga mul ei lastud seal avaldustki esitada, väideti, et ma ei saavat juhtunud millegagi tõendada," rääkis Aaje.

Loe pikemalt Eesti Päevalehest.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Margit
Margit

Mina olen ka politseis lambi kaebusi teinud ja seda korduvalt. Vahet pole, las uurivad ja peedistavad kodanikke. Peasi, et kellegile sitta saaksin keerata.

Meestelt tuleb raha võtta kas kavaluse või vargusega. Peasi, et nad usuvad minu ulgumist. Justnimelt ulgumist mitte nutmist.

.
.

Haige rahvas , haige maailm .

VAU
VAU

Paneb lõputult mõtlema; on selle teema ülessse võtja mormoon or jehhovist; enese idee määrimine, hAIGE…

Anonüümne
Anonüümne

Varjupaiga ärimeestest juhatajad on ilmselgelt seda vaest meest ära kasutanud. Nii kaua oli vajalik, kuni suu kinni hoidis ja räpast tööd tegi, aga ilmselt hakkas too meesterahvas läbi hammustama nende varjupaigapidajate äriskeemi ja nii tülikaks muutuski. Kurb, et loomad taas kannatavad.

Toomas
Toomas

Just täpselt nii ongi!

põnevusromaan
põnevusromaan

siit kumab parima stsenaariumi oskar, kirjuta muusika juurde ja saab “varjupaiga story”

varju paik
varju paik
Loen artiklist, mis avaldatud Delfis: Lõpetasin tööpäeva loomade hooldamisega ja tahtsin minna riietusruumi riideid vahetama, aga hoiupaigas töötav naine ütles, et mina ei tohi sinna enam minna. Töötaja väitis, et tal tuleb palju pahandust, kui ta mind sinna sisse lubab. Põhjenduseks selgitas ta, et ma ei tohi teiste töötajatega koos riietusruumi kasutada, sest nakatan teisi oma homode haigusega,” räägib Aaje. No see on ju inimese ahistamine. Ta ei nõudnud kooseluseaduse rakendusaktide vastuvõtmist.Ta tahtis ainult tööriideid vahetada ei midagi muud. Tahaks teada, kes selle korralduse sellele naisele andis kui tal palju pahandust tuleb. Pahandus tuleks siis kui töötajale riideid kätte ei… Loe rohkem »
?
?

lehitseda läänlast

...
...

Üks Soome sõltumatu uuring just viimati näitas täpselt meie rahva arvamust kooseluseadusest,mida siin veel arutada.

taavi
taavi

Oskad sa vihjata, kus sellega tutvuda saab koduleht või muu allikas?

hirmuinen rölly
hirmuinen rölly

Ega paarkonnaseadus pole mingi loomakaitseseadus,mida kartma peab.Homoseksuaalsed saaksid päris oma seaduse Kui sellega lepitakse,sest perekonnatraditsioone hoidvate seaduste alla me homosid võtta ei soovi.
Osadel juhtudel on ka homoseksuaalsus ravitav,aga kuna sellest ei teata ja homodel on vabadus ise otsustada,siis arvatakse,et ravimatu.

metsatöö
metsatöö

siberis ravis hästi

trollile
trollile

Ja Eesti enamusel,kes koosseaduse eelnõu vastu,on “rohud võtmata”?

jälle troll
jälle troll

https://www.riigiteataja.ee/akt/116102014001 ma lisasin lingi ka, siis sul vähe lihtsam. Muidu satud veel EKRE-vooglaiu versioonile 😀

troll
troll

Enamus? Ma pigem ütleksin, et valjuhäälsemad.
Vaata vähe suuremat pilti. Kui mõni tegelane enam meediasse ei saa, siis võtab ta sõna kas pagulaste või kooseluseaduse teemadel ja paljud ei saa muidu meedias aega ja paljud seepärast ka räägivad sellest. Sealt tekib ka see tunne, et kõik on vastu.
Loe see eelnõu läbi ja seletuskiri ka. Kui leiad, mis seal geidele nüüd kõik hoovad kätte annab, siis jaga siia ka. Aga ära tõlgenda seda seadust, vaid loe lauseid ja seletuskirjast nende tähendusi.

seda
seda

õnneks

kas
kas

tal tööluba on ja millest ta elatub

Anonüümne
Anonüümne

Mis tööloast jutt käib? Inimene on heast südamest VABATAHTLIKUNA varjupaigas oma aega ja raha panustanud. Tee järgi. Suur respect Cim Aaje vastu.

usud
usud

ka mida räägid

wpDiscuz