0

Risti rahvas on sügisest saadik postipunktita

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

risti kohvik-pood arvo tarmula

Risti tankla kiosk. ARVO TARMULA

Risti postipunkt sai Krooningi tankla hamburgerikioskis tegutseda veidi üle poole aasta, 24. märtsist 9. oktoobrini, siis läksid Omniva ja kioskit pidava Westoili teed lahku.

„Tige olen, sellepärast helistan,” pahandas toimetusse helistanud Risti elanik Erika Reinsalu. Tige oli ta sellepärast, et jõulukaardid jäid saatmata, sest postmarki polnud kuskilt osta – 82aastane ei lähe postmargi pärast Haapsallu. Postimees saatis kirja: telli ajaleht! Aga arvet kuskil maksta ei ole. Mine sellepärast Haapsallu. Internetti temavanustel enamasti ei ole.

Reinsalu sõnul pandi hamburgerikioskisse üle viidud postipunkt kinni, sest seal olevat olnud rahaga mingid pahandused.

„Kaebusi oli palju,” teadis Lääne-Nigula vallavanem Mikk Lõhmus põhjust, miks postipunkt bensiinijaama kioskis kinni pandi. „Tekkis palju konflikte. Post otsib uusi võimalusi, aga ETKga pole kaubale saanud.”

„Risti postipunkt suleti 9. oktoobril 2015, sest koostööpartner ei suutnud postiteenuseid kvaliteetselt osutada,” selgitas Omniva kommunikatsioonispetsialist Mattias Kaiv, kuid jättis sulgemise põhjuse täpsustamata.

Hamburgerikioskit pidava Westoili juhataja Maarja Visnu ütles, et mingit pahandust postipunkti pärast olnud ei ole.
„Meil oli prooviperiood, selle jooksul leidsime, et keskendume pigem oma tööle,” ütles Visnu.

Kaivu sõnul otsib Omniva Ristil sobivat koostööpartnerit postipunkti avamiseks. Omniva soovib leida koostöövõimalust Haapsalu tarbijate ühistuga.

Kaiv soovitas postiteenuseid kasutada kirjakandja vahendusel. Lähimast postkontorist kaugemal kui 5 km asuvail elanikel on kirjakandja kojutellimine tasuta, tasuma peab vaid ostetud teenuse eest, lisas Kaiv.

Lääne-Nigula vallas tegutsevad postkontorid veel Paliveres ja Linnamäel ning postipunkt Taeblas.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
õpetaja
õpetaja

Küsin veelkord,miks te raamatukogule ei pakkunud. Teenindajal kogemus olemas!

Lii
Lii

Nõval avati ka postipunkt, müüakse ainult marke ja ümbrikke, mingid karbid olid ka paki saatmiseks, mitte midagi muud, isegi mitte postkaarte ega ajalehti, ajakirju, kalendreid. Pastaka pärast mine ka linna. Postipunkt võiks küll väheke rohkem sarnaneda endisele postkontorile, kahju, et see kinni pandi.

Karuott
Karuott

kus Teitel surnuaid?

Jumal
Jumal

No ei ole ma kõigile mõistust jaganud, oh ristirahvas…

toomas
toomas

Kaiv soovitas postiteenuseid kasutada kirjakandja vahendusel. Lähimast postkontorist kaugemal kui 5 km asuvail elanikel on kirjakandja kojutellimine tasuta
…aga kus see Ristilt 5 km kaugune postkontor asub??..à la tule eile meile 🙁

uskumatu t
uskumatu t

päris naerma ajab Sinu jutt. Ega sa ei peagi 5 km kauguselt postkontorit leidma ja sealt tellima. Ikka nii, et kui postkontorit 5 km raadiuses EI OLE, siis telli endale kirjakandja koju teenust osutama. Tellida saad telefoniga, neti vahendusel….

???
???

Mis see vald siia puutub, eha nemad posti vea. Eesti Posti ikkagi.

Jumal
Jumal

Oh ristirahvas, ristirahvas rõõmusta…

Jaak
Jaak

Järjekordne hea näide ühisvallast ja nende asjaajamistest.

.
.

Neeme Suur toob pakid ise kohale.

kana
kana

ja need kahtlased tüübid ,kellega ta sosiatab

Olen ka
Olen ka

Risti posipunktis käinud.Hea ,et kinni pandi!!!!!Isegi pakki ei osanud teenindaja saata.

wpDiscuz