0

Andreas Rahuvarm liitub Keskerakonnaga

Avatar

Kristjan Kosk

kristjan.kosk@le.ee

rahuvarmAndreas Rahuvarm. Foto: Arvo Tarmula

Haapsalu linnavolikogu esimees Andreas Rahuvarm on otsutanud liituda Eesti Keskerakonnaga, teatas Keskerakonna pressiesindaja Taavi Pukk.

Rahuvarm rõhutas, et hindab väga Keskerakonna poliitilist mõtteviisi, mis põhineb kodurahu ehitamise ideele.

„Pean Eesti jaoks väga vajalikuks poliitikat, mis ei vastanda siinseid erinevaid rahvusi, vaid püüab neid ühendada. Keskerakonna kodurahule põhinev maailmavaade on julgeolekugarant, mida paljud inimesed ka omavahelistes vestlustes tunnistavad,” rääkis Rahuvarm. 

Rahuvarm lisas, et Keskerakonna jaoks on alati olnud prioriteediks ka majanduse ja väljarände küsimused. „Sellega on tihedalt seotud järjest süvenev ääremaastumine, kus maakonnad tühjenevad ning liitmisel põhinev haldusreform sisulisi lahendusi ei paku. Usun, et Keskerakond võiks neil teemadel olla veelgi aktiivsem ja tõhusam ning loodan sellesse töösse oma panuse anda.“

„Pean õigeks liituda Keskerakonnaga just pärast erakonna kongressi, mil juhtkond on valitud ja sihid järgmiseks kaheks aastaks seatud. Tunnustan Keskerakonna kongressi otsuseid ning leian, et erakond peab edasi minema tugeva ja ühtsena,” sõnas Rahuvarm. 

Eelmine Haapsalu volikogu esimees, praegune Riigikogu liige Jaanus Karilaid tunnustab kõrgelt Rahuvarmi julgust ja sõnapidamist. „Mind seob Andreas Rahuvarmiga üle kümne aastane koostöö ning temaga võib igal juhul „luurele minna”. Keskerakond saab endale väärika uue liikme, kellest on kahtlemata erakonnale palju abi,” sõnas Karilaid pressiesidaja vahendusel.

Andreas Rahuvarm valiti Haapsalu Linnavolikogu esimeheks 29. mail 2015. aastal pärast Jaanus Karilaidi riigikogusse siirdumist.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Valdo
Valdo

Edu Hr. Rahuvarm. Ära pane neid negatiivseid komme tähele. Tean, et oled Mees õigel kohal. Julgen arvata, et kritiseerijad, Sinu peale kadedad või hunnik mõtetuid inimesi, kes istuvad arvuititaga ja pritsivad tatti.
Lugupetud inimesed sõnavabadus ei ole Teise inimesi mustamine vaid asjakohaste ettepanekute tegemine.
Edu kõigile Haapsalu Inimestele!

Noor Hirv
Noor Hirv

mis kodurahu need kesarid hoiavad
kui omavahelgi aina kaklevad et veri lendab!
Rääkimata kõigi teiste poriga ülevalamisest!!
Kõige eestikaugem erakond üldse!!!

Mati
Mati

Rahuvarm tore,tark vend. Edu sulle! Aga nendest lollidest kommenteeriatest ära tee väljagi!!

Eks
Eks

Õuenarre ka vaja ju!

kurnäu
kurnäu

eks siit tagant paista Karialiu kõrvad. Nii nagu Savisaarele on vaja Karilaidu, kes kinnisilmi kõik käsud täidab, nii on Karilaiule vaja Rahuvarmi. Kehaosa, millega mõelda, puudub sel mehel ju täiesti.

katale
katale

Kui sinusugune kuivik,ajupeetusega inimine ei lähe kontserdile on sellest korraldajatele väga hea meel.

kata
kata

Kui lihula meeskoor peale seda ka dirigenti ei vaheta siis ei ole teie kontsertitele enam asja !Kui selline inimene astub kriminaalide juhitavasse erakonda…näitab ta oma tõelist palet !? Palju õnne vaimust vaevatud !

Räägi
Räägi

enda eest!

:)
:)

Ütle üks erakond, mida ei juhi kriminaalid?

Ütlen
Ütlen

Teised erakonnad peale Keski. Huvitav, et just Andreas vihma käest räästa alla sattus.

kesk
kesk

ei ole ju opositsoopnis

Jaanus
Jaanus

See on väike samm inimese jaoks aga suur saam terve inimkonna jaoks.

!
!

OMG!!!

Ardi
Ardi

Huvitav teada, miks väärt mees ikka kuhugi liituma peab. Kas ilma erakonnata ikka midagigi teha ei saa…

wpDiscuz