3

Alaealine hakkas politseinikele vastu

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

PolitseilogoLaupäeva, 12. detsembri varahommikul kasutas 17-aastane noormees Haapsalus Posti tänava lõbustusasutuses vägivalda ametikohustusi täitvate patrullpolitseinike vastu.

Haapsalu politseijaoskonna ennetus- ja menetlustalituse juhi Indrek Tohteri sõnul kutsuti politsei lõbustusasutusse, sest seal pidutsenud 17aastane joobes noormees keeldus lahkumast. Noormees hakkas politseinikele füüsiliselt vastu, tekitades võimuesindajatele kergeid vigastusi.    

Politsei pidas noormehe teo toimepanemises kahtlustatavana kinni, algatatud on kriminaalasi ja karistusseadustiku järgi võib noormeest karistada kuni viie aasta vangistusega. 

Viimane juhus, kus kinnipeetav politseinike vastu vägivalda kasutas, oli tänavu jaanuaris.   

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
????????
????????

Näitab ära vist meie politsei taseme, kui purjus alaealine nolk neile kehalisi vigastusi suudab tekitada.

vat
vat

kui patrullis on kaks meeterviiekümnest naist, siis on suht raske agressiivse alakaga neil hakkama saada. aga sinnapoole kõik läheb, et politseis varsti naisi rohkem kui mehi. ilmselt zoovolinik sillas sellest

Siim
Siim

edukas pidu, vanemad vast uhked

wpDiscuz