10

Politsei hoiatab lapsi võõrastega kaasaminemise eest

Andrus Karnau

Andrus Karnau

andrus.karnau@le.ee

politsei kiirus kiltsi1

Politseipatrull. ARVO TARMULA

Haapsalu põhikooli sotsiaaltöötaja kandis reede pärastlõunal E-kooli teate, milles palutakse lapsevanematel lastega vestelda ja meelde tuletada, et võõrastega kaasa minna ei tohi.

 Hiljem täpsustas kooli õppealajuhataja, et teade edastati politsei palvel.

„Paanikaks põhjust ei ole ja midagi juhtunud pole. Tegemist on lihtsalt meeldetuletusega, et vanemad valvel oleksid,” ütles Haapsalu politseijaoskonna juht Andrei Taratuhin.

Politseijuhi sõnul oli ühe Haapsalu kooli laps koolis rääkinud, et üks onu oli teda auto peale kutsunud ja lubanud vanemate juurde viia. „Laps onu ära ei tundnud ja autosse ei istunud,” lisas Taratuhin.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
to Lapsevanem
to Lapsevanem

tõesti,kõik algab kodust,kuid milles on süüdi laps,kes sündinud sellisse koju,kus vanemad näevad oma last üliharva ja põhiteemaks lapsevanema poolt on see,et kas oled söönud ja on sul õpitud ? Kust see laps siis selle vajaliku info saab,kui vanemad ei räägi ? Selliseid peresid on Eestis oi kui palju.

Lapsevanem
Lapsevanem

To mure: Kõigepealt peaksid vanemad lastele selgitustööd tegema, alles siis ametnik! Väga halb suhtumine, et keegi teine peaks meie lastega tegelema. Kõik saab alguse siiski kodust.

Karuott
Karuott

mõttetu paanika külvamine…

aga
aga

“Paanikaks põhjust ei ole ja midagi juhtunud pole…” Juhtus ju! Või juhtumine on alles siis, kui laps kadunud?

natalja
natalja

aga poiss kes kadunud?

lapsevanem
lapsevanem

Kõik korras laps ei ole kadunud, ta kohe pani jooksu.

mure
mure

ma saan aru,et meil on E-riik aga politsei peaks ikka minema kooli ja seal nendest asjdest rääkima.Või siis keegi muu-noorsotöötaja või muu ametnik.Meil on ju neid nii palju,kes peaks lastega tegelema.

aga
aga

papid kutsuvad iga päev lapsi ühte võõrast onu armastama ja tema käske täitma

Kuulsin sama lapse käest...
Kuulsin sama lapse käest...

… Et Uuemõisas oli laps võõrasse autosse istunud ja nüüd on kadunud. Tean, et lapse jutt on lapse jutt aga ekooli oleks võinud ju algselt panna selgitava jutu, ennem, kui lapsed loevad neile räägitavast jutust hoopis midagi muud välja?! Tekitati ainult paanikat!

Hmmm
Hmmm

Minuni jõudis tütre kaudu küll jutt, et Uuemõisas oli suisa tüdruk autosse tõmmatud?

wpDiscuz