1

Tugev tuul ja kõrge veetase takistavad ikka veel parvlaevaliiklust

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

IMG_7541

Torm Rohuküla sadamas. Arvo Tarmula foto

Ennelõunal ei toimunud tugeva tormituule tõttu mandri ja Hiiumaa vahel ühtegi ülesõitu – kell  14.00 väljus St Ola Rohukülast Heltermaale, kuid edasised väljumised sel liinil pole kindlad.

St Ola tegi kell 14 ülesõidu Rohukülast Heltermaale, kus on parvlaeval turvalisem tugeva tuulega seista.

Tugev tuul ja hoogsalt tõusnud merevee tase takistavad lähitundidel Hiiumaa ja Vormsi parvlaevaliinidel sõitmist.

Kuivastu-Virtsu liinil ülesõidud toimuvad. 

Ilmateenistus on andnud välja teise astme tormihoiatuse – Saaremaal ja Hiiumaal puhub lõuna- ja edelatuul puhanguti 25-30 m/s, mandril ulatub tuule kiirus 22 m/s.

Väinamere Liinid soovitab reisijatel enne sadamasse sõitmist vaadata operatiivinfot veebilehelt www.tuulelaevad.ee või nutirakendusest Tuulelaevad, kuhu on koondatud kõige värskem info otse sadamakassadest nii parvlaevagraafikute kui ka väljumiste osas.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Volli
Volli

Haapsalu veetaseme langusestsuudate kirjutise teha aga Tugev tuul ja kõrge veetase takistavad ikka veel parvlaevaliiklust on ikka esiuudis, vaatamata sellel, et parvlaevaliiklus on taastunud juba enne Haapsalu veetaseme languse algust.

wpDiscuz