0

Hiiumaa ja Vormsi liinidel ei välju parvlaevad tormi tõttu vähemalt lõunani

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

St Ola

St Ola tegi hommikul ühe reisi, rohkem esialgu mitte. ARHIIV

Pühapäeva öösel tõusnud torm katkestas laevaliikluse kolmel Väinamere parvlaevaliinil: Rohuküla-Heltermaa, Rohuküla-Sviby ja Triigi-Sõru liinil. 

Kuivastu-Virtsu liinil on liiklus graafikujärgne.

Täna varahommikul toimus Hiiumaalt mandrile parvlaev St Ola esimene reis kell 6.30, kuid järgmised väljumised on tormi tõttu ära jäänud.

Parvlaev Harilaid, mis asendab sel nädalal dokihoolduses olevat Regulat, ei ole saanud tugeva tuule tõttu reise Rohukülast alustada. Mõlemad parvlaevad seisavad Rohukülas ja ootavad tormi vaibumist.

Triigi-Sõru liinil toimusid pühapäeval reisid graafikukohaselt. Tormiootuses sõitis parvlaev Kõrgelaid veel õhtul kell 20.30 Saaremaale Triigi sadamasse tormivarju ja seisab seal kuni ilmaolude paranemiseni.

Parvlaev Ormsö ei ole samuti täna veel Vormsilt Sviby sadamast saanud väljuda.

Ilmateenistuse andmetel puhub saartel ja läänerannikul lõuna- ja edelatuul 12-17, puhanguti 25-30 m/s, pärastlõunal tuul nõrgeneb ja pöördub läände.

Väinamere Liinid soovitab reisijatel enne sadamasse sõitmist vaadata operatiivinfot veebilehelt www.tuulelaevad.ee või nutirakendusest Tuulelaevad, kuhu on koondatud kõige värskem info otse sadamakassadest nii parvlaevagraafikute kui ka väljumiste osas.

 
NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz