11

Lääne maavalitsus liisis piletikontrolöridele auto

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Peugeot-5008_2014_800x600_wallpaper_04Peugeot 5008. Foto: Netcarshow.com

Lääne maavalitsus liisis uue auto, Peugeot 5008. Auto igakuine liisingumakse on 92,2 eurot. Auto enda hind on 19 290 eurot.

„Uus auto osteti ühistranspordi inspektoritele töö tegemiseks. Neil tuleb mööda maakonda sõita ja kontrolle teha. Varasemalt kasutasid nad selleks oma isiklikke autosid,” ütles Lääne maavalitsuse avalike suhete peaspetsialist Maris Saar.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
einoh
einoh

jälle mingi asendustegevus ja tobeduse bussimine, tule taevas appi.

arvamus
arvamus

Palun ka selgitust, see kuumakse on ikka väga väike. Peab vist OÜütama hakkama, sest lihtinimesele sama kalli auto ostmine tähendaks tunduvalt suuremat kuumakset.

Mina
Mina

Kuidas on võimalik liisida ligi 20 000 maksvat autot kuumaksuga 92,20, mis teeb viie aastase liisingu perioodiga tagasimakseks 5532 .- eurot ilma intressi arvestmata? Kas Lääne Maavalitsus oleks nii hea ja ütleks ka meile, tava kodanikele, kuidas ära kaotada ülejäänud 14 000.- eurot? Me sooviks ka kasutada sellist liisingut kus auto hinnast pead maksma ainult 25 %

Aitähh….

ahv
ahv

92 eeurot kuus? 10 aastane liising või?

Ei
Ei

Ei. 20 aasane

Anonüümne
Anonüümne

mis see siis on, eraettevõtja jaoks aktsepteerib riik AINULT kaubikuid tööautona, piletikontrolöridel on aga sõiduautot vaja??

Jrg näide
Jrg näide

liiga kallis…milleks?

jänes
jänes

kui jänes bussist välja tõstetakse, siis äkki sõidutab inimlik kontrolör “eksinu” isegi sihtkohta kui see tarbeauto ruumikas on nagu eelpool teatakse rääkida. Nii saab ka lisaks korraloomisele veel eksinuga vestelda ja ta õigele teele juhatada.

jänes
jänes

miks nad bussiga ei sõida.

bussiga
bussiga

on väga ebamugav, ei saa poes käia ja isiklikuks tarbeks kasutada ja muidugi nüüd hakkavad miljonid kassasse laekuma ja jänesed värisege

Tark valik
Tark valik

Hea tarbeauto selle raha eest. Vaikne ja ruumikas. Kestab hästi.

wpDiscuz