1

Täisnimekiri: Läänemaa parimad õppurid

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Läänemaa ühisgümnaasiumi abiturent Tanel-Sigmar Sildoja võttis vastu kokku kaheksa diplomit. ARVO TARMULA

Esmaspäeval õnnitlesid Lääne maavanema kt Kristel Jupits ja Läänemaa Omavalitsuste Liidu esimees Toomas Schmidt Läänemaa üldhariduskoolide ja kutsehariduskeskuse õpilasi, kes olid võitnud olümpiaade ja kutsevõistlusi. Vastuvõtule Haapsalu kultuurikeskuses oli kutsutud 166 õpilast ja 82 õpetajat.

Aivar Vetter, Haapsalu pk, 7. kl, geograafia, III koht, õp Reet Tuisk

Alari Nuut, Virtsu kool, 6. kl, matemaatika, I, õp Siivi Jõgi

Aleksander Viiret, LÜG, inglise keel, I, õp Jaana Maripuu

Andres Dobõšev Proosväli, LÜG, 10. kl, matemaatika, II, õp Evi Riivits

Andres Pärnpuu, Haapsalu pk, 9. kl, matemaatika, II, õp Ülle Lumeste

Andres Pärnpuu, Haapsalu pk, 9. kl, geograafia, II, õp Reet Tuisk, Eesti V

Andres Pärnpuu, Haapsalu pk, 9. kl, bioloogia, II, õp Inna Särel

Annabel Pindmaa, Uuemõisa, 6. kl, bioloogia, II-III, õp Maia Tohver

Anneli Riisalu, Kullamaa kk, 7. kl, tehnoloogia, I, õp Veikko Hallik

Anni Kallas, Haapsalu pk, 7. kl, emakeel, III, õp Tiia Toomsalu

Annika Põderm, Vormsi, 8. kl, inimeseõpetus, II, õp Malle Hokkonen

Ants Lobjakas, Haapsalu pk, 8. kl, geograafia, I, õp Reet Tuisk

Anu Vainu, Virtsu kool, 9. kl, bioloogia, III, õp Meelis Põhako

Carmen Treu, Kullamaa kk, 9. kl, ühiskonnaõpetus, II, õp Ervin Rannik, Eesti I

Eliise Tiidussalu, Lihula g, gümnaasiumi bioloogia II-III, õp Marje Loide

Elina Tomingas, Haapsalu pk, 9. kl, kodundus, I, õp Janne Muuli

Elina Karlson, Haapsalu kk, 6. kl, inimeseõpetus, II-IV, õp Inna Särel

Erko Puskar, Haapsalu pk, 5. kl, matemaatika, III, õp Malle Prikk

Eva Maria Kastepõld, Metsküla, 3. kl, emakeel, I, õp Astrid Nikkel

Hanna Malk, Virtsu kool, 7. kl, matemaatika, III, õp Siivi Jõgi

Hedi-Lis Põllu, Noarootsi g, 10. kl, emakeel, II, õp Anita Arst

Helis Ilumäe, Taebla gümnaasium, 6. kl, matemaatika, III, õp Reet Kasemets

Iris Kivisäk, Lihula g, 8. kl, bioloogia, II-III, õp Marje Loide

Iris Kivisäk, Lihula g, 8. kl, emakeel, I, õp Valli Ost

Iris Kivisäk, Lihula g, 8. kl, keemia, I, õp Hillar Laos

Jaagup Vapper, Haapsalu linna algkool, 5. kl, matemaatika, II, õp Siivi Põder

Jakob Viiret, Haapsalu pk, 9. kl, keemia, I, õp Ülle Rääli

Jelizaveta Zikunova, LÜG, gümnaasiumi vene keel, I, õp Marika Roosi, Eesti VIII

Johanna Jõgi, Virtsu kool, 7. kl, bioloogia II, õp Meelis Põhako

Johanna Jõgi, Virtsu kool, 7. kl, geograafia, II, õp Peeter Hermik

Johanna Õun, LÜG, 11. kl, emakeel, III, õp Maret Järveots

Joosep Plamus, Haapsalu pk, 5. kl, matemaatika, I, õp Lehti Padu

Kairit Liiv, Haapsalu pk, 7. kl, emakeel, I, õp Mall Kahar

Kairit Liiv, Haapsalu pk, 7. kl, inimeseõpetus, III, õp Inna Särel

Kaisa Marie Sipelgas, Noarootsi g, 10. kl, emakeel, I, õp Miina Leemets

Karin Veide, LÜG, gümnaasiumi geograafia, III, õp Imbi Raudkivi

Karl Armin Võsur, Haapsalu pk, 7. kl, bioloogia, I, õp Inna Särel

Karmel Lääts, Oru kool, 8. kl, keemia, II, õp Margit Kiivit

Karola Erit, Nõva kool, 7. kl, kunstiõpetus, I, õp Margarita Erit

Kaspar Markus Lepp, Noarootsi kool, 8. kl, inimeseõpetus, III, õp Endla Kersman

Katrin Veek, Lihula g, 7. kl, inimeseõpetus, I, õp Hilje Tammaru

Kertu Kiivit, Haapsalu pk, 9. kl, geograafia, III, õp Reet Tuisk

Ketlin Õunap, Haapsalu pk, 8. kl, matemaatika, I, õp Ülle Lumeste

Ketlin Õunap, Haasalu pk, 8. kl, keemia, III, õp Ülle Rääli

Ketlin Õunap, Haapsalu pk, 8. kl, bioloogia, II-III, õp Inna Särel

Ketlin Õunap, Haapsalu pk, 8. kl, geograafia, II, õp Reet Tuisk

Ketrin Puskar, Haapsalu pk, 7. kl, matemaatika, I, õp Kaja Engman

Kevin Grahv, Palivere pk, 6. kl, inimeseõpetus, II-IV, õp Aime Porri

Kristina Muhu, Noarootsi g, 12. kl, emakeel, III, õp Anita Arst

Kristjan Kaljuvee, Risti pk, 9. kl, emakeel, II, õp Marina Laurits

Käde Vald, Metsküla, 6. kl, bioloogia, II-III, õp Astrid Nikkel

Kätlin Reinik, Taebla g, gümnaasiumi majandus, II, õp Juhan Lehepuu

Lauri Kask, LÜG, 10. kl, matemaatika, I, õp Ülle Lumeste

Liilian Lember, Ridala pk, 5. kl, inimeseõpetus, I, õp Piret Silm

Liisa Raavel, Lihula g, 8. kl, emakeel, III, õp Valli Ost

Liisa Raavel, Lihula g, 8. kl, loodusteadused, I

Liisa  Truu, Haapsalu pk, 8. kl, käsitöö, I, õp Siiri Reimann

Liisa Truu, Haapsalu pk, 8. kl, geograafia, III, õp Reet Tuisk

Liisa Truu, Haapsalu pk, 8. kl, inimeseõpetus, I, õp Inna Särel

Liisi Uusküla, Noarootsi g, 12. kl, emakeel, I, õp Anita Arst

Lilli Orav, Oru kool, 7. kl, bioloogia, III, õp Margit Kiivit

Lisette Raudsepp, Noarootsi g, 11. kl, emakeel, I, õp Miina Leemets

Lydia Kurus, Taebla g, 10. kl, emakeel, III, Tiina Mägi

Maarja Kask, Kullamaa kk, 6. kl, inimeseõpetus, I, õp Mai Jõevee ja Riina Gilden

Marc Ander Etti, Haapsalu pk, 8. kl, matemaatika, III, õp Ülle Lumeste

Margetta Pajuste, Haapsalu pk, 3. kl, emakeel, II, õp Elje Hiie

Margus Paaliste, Oru kool, 9. kl, emakeel, III, õp Edita Luik

Mariann Liidemaa, Kullamaa kk, 5. kl, inimeseõpetus, II, õp Riina Gilden

Marita Türkson, Haapsalu pk, 9. kl, ühiskonnaõpetus, III, õp Heinar Tuulberg

Marius Saak, LÜG, gümnaasiumi bioloogia, II-III, õp Triinu Karolin

Marius Saak, LÜG, gümnaasiumi geograafia, I, õp Imbi Raudkivi, Eesti III

Marius Saak, LÜG, 12. kl, matemaatika, I, õp Evi Riivits

Marko Ojasoo, Taebla g, gümnaasiumi füüsika, I, õp Jaanus Mägi

Markus Lember, LÜG, gümnaasiumi majandus, I, õp Imbi Raudkivi

Marlene Schwindt, Haapsalu linna algkool, 6. kl, matemaatika, II, õp Maren Suu

Mart Villem Kelner, Uuemõisa, 3. kl, emakeel, III, õp Imbi Mäepere

Marvel Leesment, Uuemõisa, 4. kl, matemaatika, III, õp Liivi Mustkivi

Nathali Ploomipuu, Lihula g, 7. kl, matemaatika, II, õp Liina Vaimla

Nathali Ploomipuu, Lihula g, 7. kl, inimeseõpetus, II, õp Hilje Tammaru

Paul Pilme, Lihula g, 9. kl, füüsika, I, õp Peeter Hermik

Piia Tomingas, Haapsalu pk, 9. kl, bioloogia, I, õp Merike Bauman

Piia Tomingas, Haapsalu pk, 9. kl, emakeel, I, õp Tiia Toomsalu

Piia Tomingas, Haapsalu pk, 9. kl, matemaatika, I, õp Ülle Lumeste

Piia Tomingas, Haapsalu pk, 9. kl, geograafia, I, õp Reet Tuisk

Piia Tomingas, Haapsalu pk, 9. kl, keemia, II, õp Ülle Rääli

Piia-Katharina Vaan, LÜG, 11. kl, emakeel, II, õp Maret Järveots

Piia-Katharina Vaan, LÜG, keskkonnaalaste uurimistööde konkurss, III

Pille-Riin Seimann, Kullamaa kk, 8. kl, ühiskonnaõpetus, I, õp Ervin Rannik, Eesti VI-VII

Rait Kulbok, Taebla g, 11. kl, matemaatika, I, õp Marika Kerge

Raul Vahtmeister, Kullamaa kk, 5. kl, inimeseõpetus, III, õp Riina Gilden

Reena Roos, Oru kool, 7. kl, emakeel, II, õp Edita Luik

Robin Pae, Haapsalu pk, 7. kl, saksa keel, I, õp Elle Oruste

Samuel Kastepõld, Metsküla algkool, 4. kl, matemaatika II, õp Pille Kaisel

Silver Nikkel, Metsküla algkool, 4. kl, matemaatika, I, õp Pille Kaisel

Silver Nikkel, Metsküla algkool, 6. kl, bioloogia, I, õp Astrid Nikkel

Silver Nikkel, Metsküla algkool, 7. kl, geograafia, I, õp Pille Kaisel

Simona Liisbet Seppi, Oru kool, 9. kl, matemaatika, III, õp Kait Kleemann

Sofija Polištšuk, Haapsalu pk, 6. kl, saksa keel, I, õp Elle Oruste

Svea Stahlman, Lihula g, 8. kl, bioloogia, I, õp Marje Loide

Svea Stahlman, Lihula g, 8. kl, emakeel, II, õp Valli Ost

Tanel-Sigmar Sildoja, LÜG, bioloogia, I, õp Triinu Karolin

Tanel-Sigmar Sildoja, LÜG, 12. kl, emakeel, II, õp Maret Järveots

Tanel-Sigmar Sildoja, LÜG, ühiskonnaõpetus, I, õp Kalle Lõuna

Tanel-Sigmar Sildoja, LÜG, inglise keel, II, õp Jaana Maripuu

Tanel-Sigmar Sildoja, LÜG, geograafia, II, õp Imbi Raudkivi, Eestis eduka esinemise diplom

Tanel-Sigmar Sildoja, LÜG, saksa keel, I, õp Embi Hunt

Tormi Peterson, LÜG, inglise keel, III, õp Jaana Maripuu

Vaike Reinmaa, Lihula g, 6. kl, inimeseõpetus, II-IV, õp Tiia Lehiste

Viktor Romanov, Haapsalu pk, 8. kl, matemaatika, II, õp Kaja Engman

4. klassi võistkondlik kirjandusvõistlus 

I Metsküla algkooli 4. kl (Silver Nikkel, Joosep Michels, Samuel Kastepõld, õp Astrid Nikkel).

4. klassi võistkondlik kirjandusmäng

I Haapsalu linna algkooli 4. kl (Karlote Karm, Agne-Andra Ploom Matteus Kalda, õp Lii Habak)

5. kl õpioskuste olümpiaad

I Haapsalu linna algkool (Evalota Masing, Hedvig Kivi, Lilith Marlen Kander, Leelo Sula, Kirke Treiberk, õp Merle Moumets)

 

Keven Vuksta, HLA, 1. kl, pranglimine, I, õp Leelo Paesüld

Ilja Romanov, Uuemõisa, 2. kl, pranglimine, I, õp Aire Oruste

Arseni Hohlatov, Uuemõisa, 3. kl, pranglimine, I, õp Imbi Mäepere

Samuel Kastepõld, Metsküla, 4. kl, pranglimine, I, õp Pille Kaisel, Eesti VIII

Geily Sillaste, HLA, 5. kl, pranglimine, I, õp Merle Moumets

Alari Nuut, Virtsu kool, 6. kl, pranglimine, I, õp Siivi Jõgi Eesti VII

Eliise Laev, Virtsu kool, 7.-9. kl, pranglimine, I, õp Siivi Jõgi

Pärtel Ruut, HLA, 4. kl, pranglimine, õp Lii Habak, Eesti X

Johanna Õun, LÜG,  gümnaasiumi pranglimine, Eesti VII 

Känguru võistlus

Rami Sepp, Taebla g, pre-ekolierid, I, õp Reet Tomingas

Karl Joosep Kopelman, Taebla g, ekolierid, I, õp Merle Tamm

Alari Nuut, Virtsu kool, benjaminid, I, õp Siivi Jõgi

Karolin Kängsepp, Palivere pk, kadetid, I, õp Signe Saviir

Elise Vainsalu, Noarootsi g, juuniorid, I

Liisi Uusküla, Noarootsi g, student, I

Nuputa

5.-6. klassi võitjavõistkond 

Oru kooli 5.-6. klass (Risto Ollema, Anna-Brett Aviste, Lisete Lääts, Mihkel Türnpu, õp Kait Kleemann)

7. kl võitjavõistkond 

Haapsalu põhikooli 7. kl (Ketrin Puskar, Laura Rohilaid, Maria Allkivi, õp Kaja Engman)

Mälumäng (võistkondlik)

Põhikool

1. Oru kooli 9. kl (Margus Paaliste, Kaitlyn Lääts, Eero Eks, Martten Tiitsma), Eesti V

2. Haapsalu põhikooli 9. kl (Maris Saar, Piia Tomingas, Elina Tomingas, Vironika Bankier)

3. Lihula gümnaasiumi 9. kl (Kristjan Kadakas, Paul Pilme, Ainar-Sten Junker, Erik Mikkus)

Gümnaasium

1. Taebla gümnaasiumi 12. kl (Mikk Räli, Rainar Sadulsepp, Marko Ojasoo, Kätlin Reinik, Kristjan Tiitsma)

2. LÜG 12. kl (Laura Mihk, Maris Källe, Kaspar Sirel, Tanel-Sigmar Sildoja)

3. LÜG 11. kl (Richard Urma, Kaarel Koel, Hardi Roosi, Ruts Lumiste)

Mälumängu üksikmäng põhikooliõpilastele

1. Marta Velda Loos, Haapsalu põhikool

2.-3. Märten Matthias Rääli, Oru kool

2.-3. Aet-Aveli Saag, Haapsalu pk

Mälumängu üksikmäng gümnaasiumiõpilastele

1. Tanel-Sigmar Sildoja, LÜG

2. Richard Urma, LÜG

3. Andreas Peikel, Taebla gümnaasium

Omaloominguvõistlus

Kätriin Kurst, Haapsalu pk, 1. kl, õp Ruth Kampmann

Peedu Erik Paju, Uuemõisa, 3. kl, õp Imbi Mäepere

Johannes Lepp, Metsküla, 3. kl, õp Astrid Nikkel

Rebeka Strauss, Haapsalu linna algkool, 4. kl, õp Lii Habak

Karl Kübarsepp, Uuemõisa, 4. kl, õp Liivi Mustkivi

Kenele Pärnaste, Haapsalu linna algkool, 4. kl, õp Anne Vaarpuu

Liilian Lember, Ridala, 5. kl, õp Tea Kesa

Markus Rand, Vormsi, 6. kl, õp Kristiina Hermann

Nathali Ploomipuu, Lihula, 7. kl, õp Valli Ost

Iris Kivisäk, Lihula, 8. kl, õp Valli Ost

Liisa Raavel, Lihula, 8. kl, õp Valli Ost

Anna Luuk, Lihula, 8. kl, õp Valli Ost

Johanna Lipp, Lihula, 8. kl, õp Valli Ost

Helen Lember, Ridala, 9. kl, õp Tea Kesa

Kaisa Esko, Lihula, 12. kl, õp Heli Raavel

Maakondlik võistkondlik vene keele ainevõistlus

Laura Aruksaar, Kullamaa kk 6. kl, õp Varje Sild

Andra Reidla, Uuemõisa 6. kl, õp Ene Küünarpuu

Katarina-Liis Nee, Haapsalu põhikooli 6. kl, õp Marianne Samm

Madelen Kalvik, Haapsalu põhikooli 6. kl, õp Jelena Turevits.

Üle-eestiline vene keele võistlus 7.-8. klassidele

Viktoria Joonasing, Haapsalu põhikool, õp Jelena Turevits, võistkondlik II

Viktor  Romanov, Haapsalu põhikool, õp Marianne Samm, võistkondlik III

Õpilasvõistlus „Teaduslahing”

1. Oru kool (Reio Mikk, Marko Paat, Martten Tiitsma, õp Margit Kiivit)

HITSA õpilaskonkurss „Lahe asi”

1. Virtsu kooli 6. klass tööga „Digiõppematerjal Tehted kümnendmurdudega” (Lisanna Pikla, Kerstin Alpius, Merili Kais, Alari Nuut, Elger Loops, Pilleriin Jaanus, õp Siivi Jõgi)

Eripreemia Metsküla algkooli 6. klass tööga „Vana-Kreeka õppeleht” (Tõnis Lepp, Käde Vald, Liset Laev, Ryan-Kennet Nõmmik, õp Pille Kaisel)

Ühiskonnaõpetuse meistrivõistlused

Läänemaa 1. ja Eesti koolinoorte meister Olari Nebokat, LÜG, õp Kalle Lõuna

2. Lisandra Türkson, LÜG, õp Kalle Lõuna

3. Maarius Saak, LÜG, õp Kalle Lõuna

Üle-eestiline tõlkevõistlus eesti keelest vene keelde gümnaasiumiosale

1. Kristiina Teinemaa, LÜG, õp Tiiu Soostar

Õpilasfirmad, kes pääsesid üle-eestilisse finaali

2. E-Muusikakool (Berta Valdma, Karel Nappus, Markus Lember, Innovatsioonikeskus, juh Angela Leppik)

5. DESIR (Daniil Andrianov, Jekaterina Trõnova, Artjom Telitsõn, Innovatsioonikeskus, juh Angela Leppik)

Üle-eestilised kutsevõistlused

Kätlin Niinepuu, HKHK, õp Kersti Õim, Noor Meister III koht – restoraniteenindaja. Osaleb augustis WorldSkills´il Brasiilias

Tanel Alver, HKHK, õp Oliver Karjane, Noor Meister III koht – infotehnoloog

Heiko Saunik, HKHK, õp Jevgeni Štrik, Noor Meister III koht – plaatija

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
täpsustus
täpsustus

tublid lapsed kõik kuid pealkiri on vale – parimad õppurid ei kattu alati 100% olümpiaadil või kutsevõistlusel osalejatega.
Parimad õpitulemused kajastuvad aastalõpuhinnetes ja medalites.

wpDiscuz