13

Lääne Elu paberleht neljapäeval, 9. aprillil

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Le 20150409

Maavalitsuses hävitati kondoome

Maavalitsuses lõigati lauanoaga lõhki 1704 pakki Durexi kaubamärgiga võltskondoomi pakki, mille politsei mullu aprillis Kullamaa ettevõtja Erki Posti kodunt ja tema firma müügiautomaatidest konfiskeeris.

Lõps hakkab linnahooldust juhtima

Haapsalu Linnahoolduse OÜ nõukogu valis teisipäeval tegevjuhiks Alo Lõpsi, kes hakkab sel ametikohal tööle mai keskpaigast. Valikut tehes sai määravaks Lõpsi palgasoov, mis oli kahe teise kandidaadi omast väiksem.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Ka+elanik
Ka+elanik

Vinguviiulid vahutavad sappi

Sandra
Sandra

Miks üldse on vaja selle konkursiga lolli mängida. Nagunii paneb Sukles kohale oma parteisõduri. Vastik linnavalitsus.

.
.

Just nii ongi, sellistel kohtadel ei saa ükski selline inimene töökohta,kes ei kuulu Suklase soosingusse. Kunn otsustab!

huvitav
huvitav

ilmselt oleks selliste asjaolude väljatulekul põhjendatud uurida, kas samasugust käitumist ja tegutsemist tehakse ka Haapsalus.

Mnjah
Mnjah

Kohalik konnatiik haiseb ja isegi virvendust ei ole. Otsustajate hallolluse massi vähenemine alla kriitilise massi eeldab nõukogu kohest väljavahetamist. Tule taevas appi…

Oige ja vasemba
Oige ja vasemba

Mis tähendab, et valiku kriteeriumiks oli väiksem küsitud palk? Palgaga on nii nagu ta on. Vaevalt,, et Lõps küsis nendest veel kahest oluliselt vähem. Nõukogu reguleerib omade palka kvartali tulemustasuga, milline kirjutatakse sisse töölepingusse ja see on juba oluliselt suurem nendest numbritest millisega Lõps algselt letile tuli. Suklesel oleks ammu aeg kas tagasi astuda või oluliselt muuta oma mõttemaailma.

Pärn
Pärn

No se Sukles on ikka küll eriline kuju.
Konkursil osales väga palju väärikaid kandidaate, kuid 2-he parima hulka valiti ikka 2 Reformierakonna liiget. Elagu Sukles

kodanik
kodanik

Palju õnne Urmas Suklesele, suurepärane valik.

vot kus lops (Lõps)
vot kus lops (Lõps)

Kas linnavalitsusel on eetiline koostööd teha Käsu ja Lõpsiga? Kas keegi omab ülevaadet, kui palju teenuseid linn Käsu Taavilt ostab? Kas linnapoolne toetusavaldus loomade varjupaigale on tingitud headest suhetest hr. Käsuga?

Stagnatsioon
Stagnatsioon

Võim korrumpeerib ja absoluutne võim korrumpeerib absoluutselt.

Lõps hakkab linnahooldust juhtima
Lõps hakkab linnahooldust juhtima

IRW

wpDiscuz