Innovatsioonikeskuses tutvustatakse geeniteste

Avatar

Juhan Hepner

juhanh@hot.ee

Innovatsioonikeskuse avamine

Haapsalu innovatsioonikeskus Innokas. Foto: Arvo Tarmula.

Sellel reedel, 13. veebruaril algusega kell 17 on Haapsalu innovatsioonikeskuses Innokas ettekanne geenitestidest.

Innovatsioonikeskuse juhataja Angela Leppiku sõnul peab huvilistele ettekande Tallinna Tehnikaülikooli teaduslinnakus asuva geenitestide labori arendusjuht Aire Allikas.

Leppiku sõnul räägib Allikas sellest, mida geenidest teada saab, milliseid teste täpselt nende laboris tehakse ja milleks need head on. "Juttu tuleb geenide mõjust kehakaalule, piimatoodete taluvusele, vitamiinide puudulikkusele ja tsöliaakia riskile," ütles Leppik.

Huvilistel on võimalus osta endale kohapeal ka geenitest.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
nojah
nojah

asendustegevus on ka “tegevus”

eelmisega nõus
eelmisega nõus

See on täpselt sama moodi nagu vanuritele peaks hakkama rasedus teste tegema et välja selgitada madala sündivuse põhjuseid.

kruvid logisevad
kruvid logisevad

Läänemaa jookseb rahvast tühjaks aga selle asemel tutvustatakse geeniteste. Karilaid ja Sukles plaksutavad kaasa. Kas see on nüüd probleem, mis vajab läänemaal kiiremas korras lahendamist ? EI. Aga selle jaoks eraladtakse ressursse ja leitakse inimesed.

wpDiscuz