Läänlased olid edukad talvistel orienteerumisvõistlustel

Lehte Ilves

lehte.ilves@gmail.com

Siseorienteerumise kahel esimesel võistlusel saavutas oma vanuseklassis esikoha Läänemaa orienteerumisklubi Okas võistleja Ülle Raudsepp; Mati Kallemetsal läks hästi suusaorienteerumises.

Siseorienteerumise hooaeg avati võistlusega 10. jaanuaril Tallinna reaalkoolis. Võistlejail tuli liikuda viie korruse vahel.

Raja läbimise tegid keeruliseks keelualad: kui näiteks järjestikused punktid asusid 5. korrusel, tuli vahepeal minna tagasi kolmandale korrusele, et pääseda viiendal korrusel järgmise kontrollpunkti juurde.

Järgmisel päeval tuli Tallinna spordihallis orienteeruda sisestaadionile just võistluse jaoks kilelintidest rajatud labürindis.

Mõlemal päeval oli Ülle Raudsepp N55 klassi parim.

Mati Kallemets saavutas 10. jaanuaril Pariisi külas peetud suusaorienteerumise M65 klassis ja 18. jaanuaril Tallinna meistrivõistlustel M55 klassis teise koha.