8

Jüri Kuuskemaa kandideerib Keskerakonna ridades riigikokku

Avatar

Juhan Hepner

juhanh@hot.ee

Jüri Kuuskemaa

Jüri Kuuskemaa. Foto: Arvo Tarmula.

Eesti Keskerakonna valimisnimekirjaga Hiiu-, Lääne- ja Saaremaal liitus kunstiajaloolane Jüri Kuuskemaa. 

“Mul on teadmisi ja kogemusi kultuuri ning hariduse valdkonnas, mida saaksin Riigikogu töös kasutada. Arusaadavalt on just kultuuriteemad mulle kõige südamelähedasemad,” ütles Kuuskemaa.

 “Enn Eesmaa ja Jaanus Karilaidiga ühes ringkonnas lähen valimistele vastu väga hea meelega. Meil on ühine soov kaitsta rahvuslikke huve koos tugeva majandusega,” lausus Kuuskemaa.

“Antud piirkonnaga seovad mind ka isiklikud suhted, nimelt on minu vanaema sünnikodu Hiiumaal ning ise veedan väga palju aega oma Haapsalu suvekodus,” lisas Kuuskemaa.

Haapsalu Linnavolikogu esimees Jaanus Karilaid tänas Jüri Kuuskemaad usalduse eest tulla kandideerima just Lääne-Eestisse.

“Poliitika tuumaks on teadmised ja südametunnistus — Jüri Kuuskemaal on kahtlemata need omadused olemas. Lääne-Eesti valija on saanud Riigikogu valimisteks juurde ühe väga väärika kandidaadi,” ütles Karilaid.

Jüri Kuuskemaa sulest on ilmunud arvukalt teoseid ja artikleid, lisaks juhib ta Kuku Raadio saadet “Memoria". 

Kuuskemaa on pälvinud Prantsusmaa Auleegioni ordeni, Valgetähe IV klassi teenetemärgi, Saksamaa Liitvabariigi Teeneteristi, Oranje-Nassau ordu ordeni ning Tallinna vapimärgi.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Kodanik
Kodanik

kuulge, pange kõrvuti Rõivas ja Kuuskemaa ja ma küsin, mis toimub? noor kuli ja õppinud inimene. mida väärtustame? peatselt on näha.

Tont.
Tont.

Ega anonüümne sõimamine mõistust nõua.Ja kui kehvast öelda, siis on kohustuslik seda põhjendada. Aga hr. Kuuskemaa on tuntud ja lugupeetud inimene- kindlasti saab ta palju hääli…

kod
kod

hea valik, targale valijale.

ja
ja

kus Kuuskemaa nii kaua oli?Ta on pärit Jõelähtme lähedalt….

kodanik+3
kodanik+3

kahju et Keskerakonnal pole Läänemaal liikmeid et peab sisse tooma. sissetoodud rahvast kohalikud mured ei huvita.

mnjah
mnjah

Tegelikult oleks küll ridadesse võtta,aga neile millegipärast ei julgeta panustada,lihtsam on sisse tuua.

ohhh
ohhh

kahju on.

taas
taas

Lol

wpDiscuz