0

Täna pärastlõunal hakkab kehtima ajutine piirikontroll

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Politsei- ja piirivalveamet tuletab meelde, et täna kella kahest pärastlõunal kuni kolmapäeva, 3. septembri õhtuni kehtib Eestis ajutiselt piirikontroll ka Schengeni viisaruumi piires reisijatele.

Politsei kontrollib lennujaamades ja sadamates Eestisse saabujate dokumente ja Eesti-Läti maismaapiiri tohib ületada ainult ajutiste piiripunktide kaudu.

Politsei palub reisijatel varuda tavapärasest rohkem aega ja veenduda, et kaasas on kehtiv pass või ID-kaart, autoga reisides ka sõiduki dokumendid.

Eesti-Läti piiri saab ületada kümnes ajutises piiripunktis, mis kõik töötavad ööpäev läbi:

Ikla piiripunkt Tallinna-Pärnu-Ikla maanteel Pärnumaal;

Vana-Ikla piiripunkt Rannametsa-Ikla maanteel Pärnumaal;

Mõisaküla piiripunkt Mõisaküla teel Viljandimaal;

Lilli piiripunkt Karksi-Nuia-Lilli maanteel Viljandimaal;

Holdre piiripunkt Holdre külas Valgamaal;

Vastse-Roosa piiripunkt Mõniste-Ape maanteel Võrumaal;

Murati piiripunkt Riia-Pihkva maanteel Võrumaal;

Piiripunktid Raja ja Sepa tänaval ning Valga-Uulu maanteel Valgas.

Vabariigi Valitsus taaskehtestas ajutiselt piirikontrolli avaliku korra ja sisejulgeoleku tagamiseks seoses Ameerika Ühendriikide presidendi visiidiga 3. septembril.

Lisainfot ajutise piirikontrolli kohta saab veebilehelt www.politsei.ee ning politsei- ja piirivalveameti infotelefonilt 612 3000.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz