4

Linnavalitsus alustas Tallinna maantee remondiprojektiga

Juhan Hepner

juhanh@hot.ee

Haapsalu sai raha Jaama, Posti, Lihula ja Tallinna maantee ristmiku ümberehitamiseks. Foto: Arvo Tarmula
Suve teises pooles peaks algama Jaama, Posti, Lihula ja Tallinna maantee ristmiku ümberehitus. Foto: Arvo Tarmula

Täna hommikul avas Haapsalu linnavalitsus projekteerimishanke, mis hõlmab Tallinna maanteed Uuemõisast alates ning lisaks ka Jaama tänavat Kiltsi teeni.

Haapsalu aselinnapea Peeter Vikman ütles, et esialgse info kohaselt on hankele neli pakkumist. Tema sõnul võiks projekteerija selguda järgmise nädala jooksul.

Projekteerimine peaks lõpule jõudma suve alguseks ning Tallinna maantee – Lihula maantee ristmiku ehitus algaks ilmselt suve teises pooles.

“Ehitusest rääkides on hetkel konkreetselt juttu siiski ainult ristmikust,” ütles Vikman. Ta kinnitas, et projekt on kaheosaline. Ristmik moodustab sellest ühe etapi ja ülejäänud teeremont teise. Ristmiku ehitus peaks toimuma esimesena.

“Kõik ristmikust ülejäänu sõltub jätkuvast riigi rahastusest,” nentis Vikman rahamahukast remondiprojektist.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Ahto
Ahto

Kahte projekti ma tean ,need pakuvad küll ringi ja jalakäijate ülekäigukohad tõstetult e. siis lamavad politseinikud. Elame -näeme ,vahel võidab ka mõistlikus .

Punn
Punn

Selle pakub välja projekteerija.

Punnile
Punnile

Võta teadmiseks ,et projekteerijale antakse lähteülesanne ja selle järgi valmib projekt.

Kunn
Kunn

Pole ühegi sõnaga mainitud, kas ringristmik või fooridega nagu praegu.

wpDiscuz