3

Ridala kooli playback 2014

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Neljapäeval toimus Ridala koolis playback show. Esinejaid oli kokku üksteist. Aktiivsemalt osalesid nooremate klasside õpilased, mõni klass tuli lavale lausa kahe etteastega. Lavalaudadel võis näha esinejaid alates Eestimaisetest Kõrsikutest ja lõpetades Eurovisooni võitjatega.

Õhtut juhtis Krista Lensin (Joonas Kollo). Oma kommentaare olid tulnud jagama Elina Pähklimägi (Helika Kallus), Edgar Savisaar (Viljar Kaer) ja Priit Toobal (Andry Leppik).

Esinejaid hindasid lapsevanemad, õpetajad ja õpilased. Arvestust peeti kahes vanuseastmes: 1.-4. klass ja 5.-9. klass.

Noorematest klassidest saavutasid võidu kaks etteastet: II klass ja Getter Jaani “NYC Taxi” ning III klass ja LMFAO “Party Rock Anthem ft”. Vanemate klasside arvestuses astus lavale vaid neli esinejat ja parimaks kuulutati 2013.aasta eurovisiooni võiduloo lavale toonud 5.klass. Viimane on kooli kõige väiksem klass, kus õpib ainult neli õpilast. Nemad võitsid ka sügisel toimunud moeshow Moerotid.

Ürituse sponsoriks oli Haapsalu Linna Spordibaasid. Spordibaaside auhinna – veekeskuse külastuse – sai 2. klass. Teised võitjad said auhinnaks Vanalinna Bowlingu külastuse.

Playback toimus Ridala koolis kolmandat korda ja on üks populaarsemaid ettevõtmisi.

Kaidi Sits, Ridala põhikooli huvijuht

Fotod: Kaidi Sits
Lavalaudadel võis näha esinejaid alates Eestimaistest Kõrsikutest lõpetades Eurovisooni võitjatega.

ridala

ridala1

ridala2

ridala3

ridala4

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Dallas
Dallas

Great, thanks for sharing this article.Thanks Again.

Orange County health insurance
Orange County health insurance

Thanks-a-mundo for the article post.Really thank you! Want more.

online business
online business

Major thanks for the blog post. Want more.

wpDiscuz