Epeenaiskond tuli MMil seitsmendaks, mehed kaotasid avaringis

Eesti naiskond kaotas veerandfinaalis Hiinale ja tuli lõpuks seitsmendaks. Foto erakogust

Eesti epeenaiskond, kuhu kuulus ka haapsallane Kristina Kuusk, sai vehklemise MMil Budapestis 31 riigi konkurentsis seitsmenda koha. Otsustavas kohtumises alistati Lõuna-Korea 45:35.

Naiskond koosseisus Irina Embrich, Kristina Kuusk, Julia Beljajeva ja Erika Kirpu, alistas avaringis Mehhiko 45:21 ja kaheksandikfinaalis Ungari 45:34. Veerandfinaalis kaotati Hiinale 35:45. Pääsul kuue hulka kaotas Eesti Ukrainale 43:45, vahendas vehklemisliit.

Eesti meeskonna jaoks lõppes turniir esimeses ringis, kus jäädi üllatuslikult alla Egiptusele 44:45. Eesti epeemehed Nikolai Novosjolov, Sten Priinits, Sven Järve ja Jüri Salm said 40 riigi konkurentsis kokkuvõttes 17. koha.

MMil individuaalse maailmameistritiitli võitnud Nikolai Novosjolov jõuab Eestisse täna, tema tulekust teeb otseülekande Eesti televisioon. Ülekanne algab 16.10.