0

Päästjad likvideerisid reostuse, kustutasid kulu ja hävitasid granaadi

Riina Tobias

Riina Tobias

riina.tobias@gmail.com

6. augustil käisid Lääne-Eesti pommigrupi demineerijad Hanila vallas Papilaiul, kus oli leitud käsigranaat RG-42. Demineerijad hävitasid leiu.

6. augustil kell 13.57 anti päästjatele teada, et Vormis vallas Förby külas on põlema süttinud kulu. Päästjad selgitasid välja, et varem põlenud ja kustutatud lõke oli uuesti põlema läinud ning sellest süttis ligikaudu 20 ruutmeetrit kulu. Päästjad kustutasid põlengu.

6. augustil kell 22.07 said päästjad väljakutse Kiltsi lennuväljale, kus sõiduautost oli välja voolanud kütust. Päästjad likvideerisid reostuse.

6. augustil kell 17.34 kutsuti päästjad Haapsallu Tallinna maanteele, kus liiklusavarii tagajärjel oli teele lekkinud jahutusvedelikku. Päästjad katsid lekke absorbendiga ning eemaldasid masina akult süttimisohu vältimiseks juhtmed.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz