Bioloogiaolümpiaadist võttis osa vähem õpilasi kui eelmisel aastal

Riina Tobias

riina.tobias@gmail.com

21. jaanuaril toimus Haapsalu gümnaasiumis bioloogiaolümpiaadi piirkondlik voor, kus osales 84 õpilast kuuendast kaheteistkümnenda klassini.

Kogu gümnaasiumiosa peale kokku osales sama palju õpilasi kui kuuendas klassis eraldi – 20. Gümnaasiumis läksid auhinnalised kohad Haapsalu ja Noarootsi gümnaasiumidesse, põhikoolis võidutses nii 7. kui ka 8. klassis Haapsalu Wiedemanni gümnaasium.

Auhinnalised kohad jaotusid ühtlaselt üle kogu Läänemaa – silma paistsid nii Martna põhikooli, Uuemõisa lasteaed-algkooli, Metsküla algkooli, Ridala ja Nõva põhikoolide, Virtsu kooli kui ka Taebla, Lihula, Noarootsi ja Haapsalu gümnaasiumide õpilased.

Eelmise aastaga võrreldes võttis osa pea 30 õpilast vähem.

Silvia Urgas

6. klass – osales 20 õpilast, punkte maksimaalselt 163.

I koht Andra Kerge 136 p (Martna põhikool, õpetaja Siiri Saks)

II koht Piia Tomingas 127,5 p (Uuemõisa lasteaed-algkool, õpetaja Maia Tohver)

III koht Svea Stalman 124 p (Metsküla algkool (5. klass), õpetaja Astrid Sumberg)

7. klass – osales 8 õpilast, punkte maksimaalselt 163.

I koht Teet Saar 114 p (Haapsalu Wiedemanni gümnaasium, õpetaja Merike Bauman)

II koht Lydia Kurus 111,5 p (Taebla gümnaasium, õpetaja Kaja Loorens)

III koht Kai Markus 107,5 p (Lihula gümnaasium, õpetaja Marje Loide)

8. klass – osales 18 õpilast, punkte maksimaalselt 163.

I koht Aleksander Viiret 114 p (Haapsalu Wiedemanni gümnaasium, õpetaja Merike Bauman)

II–III koht Markus Lember 103 p (Ridala põhikool, õpetaja Sirje Korpe)

II–III koht Joonas Järve 103 p (Nõva põhikool, õpetaja Liina Kasemetsa)

9. klass – osales 18 õpilast, punkte maksimaalselt 163.

I koht Karl Kaisel 124 p (Virtsu kool, õpetaja Meelis Põhako)

II koht Maidu Rasva 115 p (Virtsu kool, õpetaja Meelis Põhako)

III koht Hanna- Liina Peberg 105 p (Haapsalu gümnaasium, õpetaja Inna Särel)

Gümnaasium – osales 20 õpilast, punkte maksimaalselt 234.

I koht Karmo Kuurberg 121 p (Haapsalu gümnaasium, õpetaja Triinu Karolin)

II koht Merje Viigand 116 p (Haapsalu gümnaasium, õpetaja Inna Särel)

III koht Ingrid Pärn 106 p (Noarootsi gümnaasium, õpetaja Merike Bauman)

0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments