Võrkpalli rahvaliiga alustas

Läänemaa võrkpalli rahvaliiga esimeses voorus teenis maksimaalsed kolm punkti Lihula meeskond, kes oli geimidega 3 : 0 üle Ridala Välgu võrkpalluritest. Geimidega 3:2 lõppesid kohtumsed Palivere SK − Oru SC ja Kaitseliit−Noarootsi.

Punktiarve avasid siin kõik neli meeskonda, sest vastavalt rahvaliiga uuele juhendile annab 3 : 2 võit võtjameeskonnale 2 ja kaotajale 1 punkti. Maksimaalsed 3 punkti annab mänguvõit 3 : 0 või 3 : 1. Kaotajal jääb sellise tulemuse korral punktiarve avamata.

Rahvaliigas osaleb seitse meeskonda. Mängitakse kaheringiline põhiturniir, mille järel selgitatakse väljalangemismängudega liiga meister.