
EKRE volinik Martin Judanov on teinud uude linna põhimäärusse parandusettepanekuid. Foto: Malle-Liisa Raigla
Haapsalu opositsioon tegi sel nädalal volikogus arutlusele tulevasse põhimääruse muutmisse omapoolseid muudatusettepanekuid.
Muudatusi soovivad põhimäärusesse EKRE saadik Martin Judanov ja valimisliidu HaRi fraktsiooni esimees Tõnu Parbus. Mõlemal on soov muuta põhimäärusesse lisanduvat punkti, mis lubab edaspidi linna autasu selle saanult ka ära võtta.
Seni plaanitud sõnastuse järgi võib autasu ära võtta, kui isik on süüdi mõistetud tahtlikus kuriteos, on teatavaks saanud asjaolud, mis oleks andmise hetkel autasu andmise välistanud või on isiku käitumine on olnud niivõrd vääritu, et see välistab auta
Artikkel jätkub peale reklaami
Artikli lugemiseks tellige päevapilet, digipakett või logige sisse!
Reklaam










