Ametnikud tulevad Läänemaale välitöödele

Välitööde käigus tutvutakse toimub ka keskkonnateemaline seminar ja selle fookuses on Haapsalu Tagalaht. Foto: Urmas Lauri

Esmaspäevast kolmapäevani käivad Läänemaal ametnike välitööd, kus nii ministeeriumite kui kohalike omavalitsuste ametnikud tulevad arutlema Läänemaa kohalike probleemide üle.

Välitööde käigus tutvutakse kolme päeva jooksul kõigi kolme Läänemaa omavalitsusega – Haapsalu linna, Lääne-Nigula valla ja Vormsi saarega. Rahandusministeeriumi kohalike omavalitsuste poliitika osakonna piirkonnajuhi Jaan Leivategija sõnul on välitööde peamine eesmärk leida uusi tutvusi, tugevdada suhtlusvõrgustikku ning tutvuda maakonna elu ja selle probleemidega. Päeva lõpuks saadakse osa ka kultuuriprogrammist.

„See ei ole nagu ringsõit,” ütles Leivategija.

Artikli lugemiseks tellige päevapilet, digipakett või logige sisse!

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
31 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments
kohalik
3 kuud tagasi

Oh kui tore, saab lõpuks Läänemaa prügist puhtaks, tublid inimesed!

Teet
3 kuud tagasi
Reply to  kohalik

Lapsed ei peagi enam prügikorjanduspäevi tegema. Lõpuks ometi.

perspektiivi
3 kuud tagasi

otsimas, kindlasti ka leiab, kui kaua aega ähmase pilguga vormsi rannas merd vaadelda

selline
3 kuud tagasi

komme , et pealinna ametnikud meie kuurortlinnades välitöödel on tuleks muuta kohe kohustuslikuks, roteerudes pidevalt linnade vahel aitavad nad eelarve rahadega toetada kohalikke omavalitsusi, tuua värskust ja eesrindlikke kogemusi rändeturismi alal ka KOV ametnikele. kuna meil on e- riik pole ju vajalik kusagil pealinna ministeeriumis konutamine, sest juhtida saab ka ammu videokanalite kaudu, samuti on see igati kasulik just pealinna ökoloogilisi ja roheprojekte arvestades, jäävad ära hommikused ja õhtused liiklustupikud, linna õhusaaste väheneb kordades, ka ametiautosid pole enam sellisel hulgal vaja, kõige tähtsam, aga on nende kuurortlinnade atmosfäär, mis aitab kaasa ametnike tulemuslikule tööle meie riigi hüvanguks .

tsiises
3 kuud tagasi

sa näed ja ei mürista, kõikidel poliitikutel suumulk kinni sellise laristamise juures, tehke seda jaanuaris -veebruaris eks näis palju siis puhkajaid neis on

Nelli
3 kuud tagasi

Väga õige!!!! Posti tn. peenraid rohima, vana surnuaeda korrastama, lehti riisuma, lilli ja puid kastma…jne. Töid teha küllaga, tööriided selga ja sibama mööda linnatänavaid!!!

Jah
3 kuud tagasi
Reply to  Nelli

Selliseid töid peaks vanglapätte panema tegema, aga mitte poputama maksumaksja raha eest. Las teenivad toidu välja korra eluski ausa tööga.

Napak
3 kuud tagasi
Reply to  Jah

Kas see käib ka osade ametnike kohta?

Inge
3 kuud tagasi
Reply to  Napak

Võimalik, võimalik, kõik käib ametnike kohta. Näevad siis ka oma silmaga ja tunnevad millist tööd peavad tegema lihtinimesed sandisentide eest. 2 euri tunnis.

Agne
3 kuud tagasi
Reply to  Inge

Ingekene, kui teile nii väikest tunnitasu makstakse, siis peate otsekohe pöörduma vastavate asutuste poole, kes seaduserikkumisi uurivad. Seal ei ole pikka pidu.

Päriselt?
3 kuud tagasi
Reply to  Agne

EI tea mis asutus see selline on siis? Miinimumpalga nõue on ju täidetud

Illen
3 kuud tagasi
Reply to  Nelli

Püüate humoorikas olla?

Sitt
3 kuud tagasi
Reply to  Illen

Inimene on võibolla siiski reaalselt tige selliste mudusööjate peale. Kas te teate, kui palju on Eestis igasuguseid erinevaid ametnikke maksumaksja palgal? Nende abid, nende abide abid ja nende kontrollijad jne. Ma ei usu, et keegi sellise teemaga tänasel päeval huumorit teeb. See pole üldsegi enam naljakas.

vuih
3 kuud tagasi
Reply to  Sitt

milline matslikkus

Sitt
3 kuud tagasi
Reply to  vuih

nali?

eestlane
3 kuud tagasi

Tõenäoliselt nii €100 000-ne kulutus ametnike puhkusereisi tarbeks. Nii hoiab Kindlate Käte valitsus kokku rahva raha, mida ei jätku maakoolidele ja raamatukogudele jne…. ja tuima näoga ja jultunult valetatakse seda ”välitöödeks”. Sellist Eestit me tahtsimegi!

heh
3 kuud tagasi
Reply to  eestlane

Kas oleks parem kui Tallinnas baseeruvad ametnikud elaksid oma elevandiluust tornides ja üldse mitteametnikega kokku ei puutuks?

igatahes
3 kuud tagasi
Reply to  heh

vismari haigla sobiks selleks hästi

tundub
3 kuud tagasi

et on ikka riigil seda raha, mida kulutada …..

Jaanus
3 kuud tagasi

Ametnikud ei tule mitte välitöödele vaid tulevad hoopis tühja juttu ajama rahva raha eest.

Eda
3 kuud tagasi
Reply to  Jaanus

See nüüd küll pole õige mõte.Tühja juttu pole küll aega veel rääkida, vaja on kohe pihta hakata töödega, nii palju ju teha et kõik tehtud saaks.

kas
3 kuud tagasi
Reply to  Jaanus

oled ise neist istungitest osa võtnud, või lihtsalt lahmid, mis pähe tuleb?

Maku
3 kuud tagasi

Tulgu sügisel lehti riisuma on vähemalt nähtav kasu. Muidu ainult mõttetu kulu.

Seda et...
3 kuud tagasi
Reply to  Maku

Lehti pole vaja riisuda ju, see on toitaine maapinnale, kui ei teadnud.

Napak
3 kuud tagasi
Reply to  Seda et...

Sedasi veel, et … Solgitoru pole ka vaja kanalisatsiooni suunata vaid otse maja taha aiamaale.

Sitt
3 kuud tagasi
Reply to  Napak

No aga päriselt ju. Sa võid siin iroonitseda, aga leheriisumine on ammu juba aut teema. Nõuka aegne jäänus, ütleme nii, siis saad aru ehk.

see
3 kuud tagasi

on nagu ametiturism, keegi emaonisa alles jalutas eesti ringturismi käigus haapsalus ringi, mille järel sai kinga ja läks edutamisele hoopis toompeale kus osaleb juba kõrgelennulistel mosambiigi jne. toetusgruppides, oodates millal kuhugi toetama sõita, kurb kui paljulapselistelt raha aga ära võetakse, et ametnikud laiata ja lõbutsed saaks

riigil
3 kuud tagasi
Reply to  see

vist lapsi ei ole…

IRW
3 kuud tagasi
Reply to  see

Paljulapselised teenigu ise ka väheke raha. Õnnis sotsialism sai juba üle 30 aasta tagasi läbi.

Sitt
3 kuud tagasi
Reply to  IRW

IRW ei mõista natukene seda Eesti rahva kestmajäämise värki ja ei mõista sõna nagu motivatsioon jms?

Koerapüüdja
3 kuud tagasi
Reply to  Sitt

See koer on le palgal, miks muidu ta asjatundmatuid vihast nõretavaid komme ära ei kustutata!