Marta Sool oli laste karikasarjas teine

Marta Sool sai teise koha. Foto: Heikki Sool

Laupäeval lõppes Aseris pidulikult Eesti osavõturohkeima laste lauatennise karikasarja 25. hooaeg. Edukaima Läänemaa lauatennisistina sai Marta Sool kokkuvõttes teise koha.

Maist septembrini mängis üheksal etapil 263 last. Läänemaa spordikooli lastest oli edukaim T-11 klassis (28 mängijat) Marta Sool, kes kolme etapivõidu, kahe teise ja kahe kolmanda kohaga võitis kokkuvõttes teise koha.

Tubli viienda koha võitis Sandra Prikk T-15 klassis (25 osalejat). Viies oli ka meie endine õpilane Mike Kolesov klassis P-15.

Lääneranna spordikooli lauatennisistil Sten Andre Kukispuul jäi ühel etapil osalemata, mis oleks viinud ta kokkuvõttes esikümnesse. Lõpptulemuseks jäi Kukispuul 14. koht klassis P-13 (61 mängijat).