Läänlased tõid sumo meistrivõistlustelt rohkelt medaleid

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Maadlusklubi Juhan esindanud Kullamaa tüdrukud Roosmarii Roost ja Mariette Liigend valis sumoliit 2022. aasta parimaks naiskadettiks ja parimaks naisjuunioriks. Foto: maadlusklubi Juhan

Pisisaare spordikeskuses peetud sumo U18 ja täiskasvanute Eesti meistrivõistlustel võitsid läänlased mõlemas vanuseklassis hulga medaleid.

Täiskasvanute arvestuses tuli esimest korda sumos Eesti meistriks kehakaalus –90 kg võistelnud Robin Uspenski. Tema kaksikvend ja klubikaaslane Dünamo klubis Robin Uspenski sai kehakaalus –100 kg teise koha, kaotades finaalis Pärnu Leo klubi võistlejale, keda ta enne alagrupis võitis.

Artikli lugemiseks tellige päevapilet, digipakett või logige sisse!

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
1 Kommentaar
Inline Feedbacks
View all comments
Ei saa aru
9 kuud tagasi

Mitte midagi ei saa aru.

Täiskasvanute arvestuses tuli esimest korda sumos Eesti meistriks kehakaalus –90 kg võistelnud Robin Uspenski. Tema kaksikvend ja klubikaaslane Dünamo klubis Robin Uspenski sai kehakaalus –100 kg teise koha.

Robin Uspenski (-90 kg), kellel on kaksikvend Robin Uspenski (-100 kg)?